Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
95 W
Hava Akışı:
44 CFM
Hava Basıncı:
1.71 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
28 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Zalman CNPS4X İşlemci Soğutucu Fiyatları

Zalman CNPS4X V2 Black 1700P/AM5 Cpu Soğutucu

Satıcı: Korepazarı | 1 yorum

1.633,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1633.00
ZALMAN CNPS4X V2 BLACK 1700P/AM5 CPU SOĞUTUCU

Satıcı: KOREPAZARI

1.633,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1633.00
ZALMAN CNPS4X HAVA SOĞUTMALI AM5-1700P İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

1.584,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1594.67
Zalman CNPS4X Black CPU Soğt. LGA 1700/1200/115X/ AMD AM5/AM4/AM3

Satıcı: onlinealisverisyap

1.642,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1642.81
Zalman CNPS4X Black CPU Soğt. LGA 1700/1200/115X/ AMD AM5/AM4/AM3

Satıcı: zmteknoloji

1.645,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1645.55
ZALMAN CNPS4X HAVA SOĞUTMALI AM5-1700P İŞLEMCİ FANI

Satıcı: ZmTeknoloji

1.604,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1614.85
Zalman Cnps4x Hava Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.682,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1682.80
Zalman CNPS4X CPU fanı, siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

1.683,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 1693.03
Zalman Cnps4x Black 1851P-Am5 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı 150W

Satıcı: kasvabilişim

1.693,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1693.90
ZALMAN CNPS4X BLACK 92MM LGA 1700/1200/AM5/AM4 PWM FAN TDP 150W CPU SOĞUTUCU

Satıcı: ramazanmutlu

1.696,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1696.20
Zalman CNPS4X Black Cpu Soğt. Lga 1700/1200/115X/ Amd Am5/am4/am3, 92MM Pwm Fan, Tdp 150W

Satıcı: 724alsak | 9 yorum

1.759,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1759.90
ZALMAN CNPS4X BLACK 92MM LGA 1700/1200/AM5/AM4 PWM FAN TDP 150W CPU SOĞUTUCU

Satıcı: onlinealisverisyap

1.774,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1774.03
ZALMAN CNPS4X BLACK 1851P-AM5 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı 150w

Satıcı: Hızlı Stok

2.257,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2257.01

Zalman CNPS4X İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman CNPS4X İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

95 W
44 CFM
1.71 mm H2O
28 dBA
Isı Borusu Sayısı:
2 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.6 W

Zalman CNPS4X İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 44 CFM
• Hava Basıncı 1.71 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 95 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 2 adet
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 28 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 92 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.6 W
• Fan Ömrü 50 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 95 mm
• Genişlik 65 mm
• Yükseklik 132 mm
• Ağırlık 360 g

Zalman CNPS4X İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.