Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
190 W
Hava Akışı:
47.12 CFM
Hava Basıncı:
1.06 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Zalman CNPS9X Optima 2 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Zalman CNPS9X Optıma Rgb Yüksek Performanslı Cpu Sogutucu Intel / Amd 120MM Rgb Fanlı

Satıcı: vebingo

1.491,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1491.73
ZALMAN CNPS9X Optima2 ARGB 1851P-AM5 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.152,86 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 2162.86
Zalman Cnps9x Optima2 Argb Am5/1851P Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.208,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 2208.10
Zalman Cnps9x Optima2 Argb 1851P-Am5 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.291,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2291.70
ZALMAN CNPS9X OPTIMA2 120MM ARGB FANLI 180W

Satıcı: ramazanmutlu

2.298,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 2298.56
Zalman CNPS9X Optima2 ARGB AM5/1851P Siyah İşlemci Hava Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.346,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2346.44
ZALMAN CNPS9X ECO DS 12cm Fan CPU Kule Tipi Hava Soğutma Isı Göstergeli 4 adet Bakır Isı Borusu (AMD ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu)(1923)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

2.428,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 2428.79
Zalman CNPS9X Eco Ds 12CM Fan Cpu Kule Tipi Hava Soğutma Isı Göstergeli 4 Adet Bakır Isı Borusu (Amd ve Intel Tüm Işlemciler ile UYUMLU)(1923)

Satıcı: Kale Dijital Pazarlama

2.503,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2503.90
İlanib Ticaret Zalman CNPS9X Eco Ds 12CM Fan Cpu Kule Tipi Hava Soğutma Isı Göstergeli 4 Adet Bakır Isı Borusu (Amd ve Intel Tüm Işlemciler ile UYUMLU)(1923) - Belirtilmemiş

Satıcı: ilanib ticaret

3.588,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3588.99

Zalman CNPS9X Optima 2 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman CNPS9X Optima 2 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

190 W
47.12 CFM
1.06 mm H2O
29.5 dBA
Isı Borusu Sayısı:
4 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.72 W

Zalman CNPS9X Optima 2 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 47.12 CFM
• Hava Basıncı 1.06 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 190 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1500 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.72 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 120 mm
• Genişlik 75 mm
• Yükseklik 155 mm
• Ağırlık 635 g

Zalman CNPS9X Optima 2 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.