Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 1449.00 Zalman CNPS9X Optıma Rgb Yüksek Performanslı Cpu Sogutucu Intel / Amd 120MM Rgb Fanlı - 123 X 72 X 156Satıcı: K.S.A. GRUP | 2 yorum
1.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 1659.00 ZALMAN CNPS10X OPTIMA CPU soğutucuSatıcı: TrendSpeed
1.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 1750.00 Zalman CNPS9X Optima 120 MM Led Fanlı Cpu SoğutucuSatıcı: ebz
1.767,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 1767.90 Zalman CNPS 9X Optima CPU Soğutucu, Beyaz LED 120 mm Fanlı Ultra Sessiz Hava Soğutucu, Doğrudan Dokunmatik Isı Boruları, 180W TDP, Saf Bakır ve Alüminyum - Intel ve AMD, CNPS9X Optima için uygundurSatıcı: K.S.A. GRUP
1.784,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 1784.61 ZALMAN CNPS9X OPTIMA RGB Yüksek Performanslı CPU Sogutucu INTEL /Satıcı: ebz
1.808,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 1808.90 ZALMAN CNPS9X OPTIMA RGB INTEL/AMD FAN CPU SOĞUTUCSatıcı: Fer-YakBilgisayar
1.858,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 1858.90 Zalman Cnps9x Optıma Rgb Intel/Amd Fan Cpu Sogutucu 1.886,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
8 1886.46 Zalman Cnps9x Optıma Rgb Intel/Amd Fan Cpu Sogutucu 1.909,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
9 1909.05 Zalman CNPS9X Optima (RGB) LGA1700 CPU FanSatıcı: K.S.A. GRUP
1.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 1949.00 Zalman CNPS9"Zalman CNPS9X Optima RGB Yüksek Performanslı CPUSatıcı: KSA GRUP
1.949,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
11 1959 Zalman CNPS9X Optima 120MM LED Fanl'lı Cpu Soğt.Satıcı: İntekzo
1.997,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
12 1997.54 ZALMAN CNPS9X OPTIMA RGB INTEL/AMD FAN CPU SOĞUTUCSatıcı: bızdeherseyvar
2.156,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 2156.74 ZALMAN CNPS9X OPTIMA RGB INTEL/AMD FAN CPU SOĞUTUCSatıcı: Ever4est
2.209,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
14 2209.89 ZALMAN CNPS9X OPTIMA RGB INTEL/AMD FAN CPU SOĞUTUCSatıcı: HIZLI STOK
2.323,20 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
15 2333.2