Soğutma Türü:
Hava Basıncı:
2.92 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
37 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Zalman Reserator5 Z24 İşlemci Soğutucu Fiyatları

ZALMAN 240MM RESERATOR5-Z24-WH RGB SIVI SOĞUTMALI AM5-1700P İŞLEMCİ FANI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

4.751,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4751.80
ZALMAN 240MM RESERATOR5-Z24 RGB SIVI SOĞUTMALI AM5-1700P İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.751,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 4751.80
Zalman Reserator5 Z24 Argb 240Mm Am5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.905,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 4905.90
Zalman Reserator5-Z24-Argb-Bk 240Mm Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

5.014,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 5014.27
Zalman RESERATOR5-Z24-ARGB-BK Soket Intel Lga 1700 ve Amd Am5 Destekli, 240MM Sıvı Bazlı Işlemci Soğutucusu - Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

5.014,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5014.66
Zalman Reserator5 Z24 Beyaz ARGB 240mm Sıvı Soğutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

5.042,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 5052.77
Zalman Reserator5 Z24 ARGB Siyah 240mm Sıvı Soğutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

5.042,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 5052.77
Zalman 240Mm Reserator5-Z24-Wh Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

5.069,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 5069.20
Zalman 240Mm Reserator5-Z24-Wh Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1700P Işlemci Fanı Beyaz

Satıcı: ramazanmutlu

5.116,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 5116.60
ZALMAN RESERATOR5-Z24-ARGB-BK 240MM 1700/2066/AM4/AM5/FM2+ SIVI SOĞUTMA

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.227,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5227.33
ZALMAN RESERATOR5-Z24-ARGB-WH 240MM 1700/2066/AM5/AM4/FM2+ SIVI SOĞUTMA

Satıcı: DFSBilgisayar

5.257,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 5257.35
Zalman RESERATOR5-Z24-ARGB-WH Soket Intel Lga 1700 ve Amd Am5 Destekli, 240MM Sıvı Bazlı Işlemci Soğutucusu - Beyaz

Satıcı: ASEMPİ

5.389,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5389.17
Watercooling İşlemci CPU Zalman Reserator5 Z24 (Beyaz) - Intel LGA 1700 ile Uyumlu

Satıcı: LowellTeknoloji

5.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 5599

Zalman Reserator5 Z24 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman Reserator5 Z24 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

2.92 mm H2O
37 dBA
4 pin
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.2 W
Güç Tüketimi (Pompa):
4.2 W

Zalman Reserator5 Z24 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 37 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.2 W
• Fan Ömrü 50 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Uzun Ömürlü Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2100 RPM
• PWM Pompa Var
• Güç Tüketimi (Pompa) 4.2 W
• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 82 mm
• Genişlik 82 mm
• Yükseklik 40 mm
• Radyatör Uzunluğu 120 mm
• Radyatör Genişliği 278 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Zalman Reserator5 Z24 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.