Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Zalman Reserator5-Z36-Wh Soket Intel Lga 1700 Ve Amd Am5 Destekli, 360Mm Sıvı Bazlı İşlemci Soğutucusu
Satıcı: KorepazarıTR
7.254,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 7254.20
ZALMAN 360MM RESERATOR5-Z36 RGB SIVI SOĞUTMALI AM5-1700P İŞLEMCİ FANI Satıcı: onlinealisverisyap
7.579,23 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 7589.23
Zalman Reserator5 Z36 Argb 360Mm Am5/1700P Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu
Satıcı: Lowell Teknoloji
7.848,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 7848.10
Zalman Reserator5 Z36 ARGB 360mm AM5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: ramazanmutlu
7.916,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 7916.79
Zalman RESERATOR5-Z36-ARGB-WH 360MM Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: LowellTeknoloji
8.205,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 8205.26
Zalman RESERATOR5-Z36-ARGB-BK Soket Intel Lga 1700 ve Amd Am5 Destekli, 360MM Sıvı Bazlı Işlemci Soğutucusu - Siyah
Satıcı: Korepazarı
8.556,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 8556.00
Zalman RESERATOR5-Z36-ARGB-WH Soket Intel Lga 1700 ve Amd Am5 Destekli, 360MM Sıvı Bazlı Işlemci Soğutucusu - Beyaz
Satıcı: Lowell Teknoloji
8.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 8729.00