Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ESMAEXPORT | 63 yorum
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 1699.00 Amd Athlon 3000G 3.5 GHz AM4 5 MB Cache 35 W İşlemci TraySatıcı: İzoly | 63 yorum
1.724,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 1724.21 Amd Athlon 3000G 3.5 GHz AM4 5 MB Cache 35 W İşlemci TraySatıcı: YETMİŞMİLYON | 63 yorum
1.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 1729.00 AMD Athlon 3000G 3,5 GHz 4 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: İzoly | 30 yorum
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 1999.00 Amd Athlon 3000g 3.50ghz 2 Çekirdek 5mb Önbellek Soket Am4 Tray Işlemci ACAC4AMD0007Satıcı: e-babil elektronik
6.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6759.00 AMD Athlon 3000G 3,5 GHz 4 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Bypazar
7.126,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 7126.00