Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
AMD Ryzen 5 7400 TRAY 4.30GHz 32MB AM5 (Kutusuz) (Grafik Kart VAR, Fan YOK) Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 6999.00
AMD Ryzen 5 7400 TRAY 4.30GHz 32MB AM5 (Kutusuz) (Grafik Kart VAR, Fan YOK) Satıcı: Magic Teknoloji
7.337,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 7337.83
AMD Ryzen 5 7400 TRAY 4.30GHz 32MB AM5 (Kutusuz) (Grafik Kart VAR, Fan YOK) Satıcı: ramazanmutlu
7.672,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 7672.10
AMD Ryzen 5 7400 6C 3.3GHz 16MB AM5 Kutusuz Fansız İşlemci Satıcı: Lowell Teknoloji
8.147,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 8147.04
Amd Ryzen 5 7400 6c 3.3ghz 16MB Am5 Kutusuz Fansız Işlemci
Satıcı: Lowell Teknoloji
8.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 8509.00
AMD Ryzen 5 7400 (6 Çekirdek) Up to 4.3 GHz 16mb AM5 İşlemci Tray (Fansız)
Satıcı: Hızlı Stok
10.315,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 10315.14
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER