3.8 (3 oy) / 3 yorum
Çekirdek:
6
İş Parçacığı:
12
Temel Frekans:
3.8 GHz
Artırılmış Frekans:
5.1 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
384 KB
Önbellek L2:
6 MB
Önbellek L3:

AMD Ryzen 5 7600 Fiyatları

AMD RYZEN 5 7600 TRAY 5.2GHZ AM5

Satıcı: Hepsiburada | 41 yorum

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 7399.00
Amd Ryzen 5 7600 6C 3.8Ghz 32Mb Am5 Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.432,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7432.30
AMD Ryzen 5 7600 100-000001015 (3.8GHz - 5.1GHz) 38MB AM5 65W Tray İşlemci

Satıcı: Magic Teknoloji

7.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 7459
AMD Ryzen 5 7600 3.80GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci

Satıcı: Aptekteknoloji

7.464,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7464.56
AMD Ryzen 5 7600 3.8 GHz AM5 38 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: AptekTeknoloji

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 7499.00
AMD Ryzen 5 7600 3.80GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci 7.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7539.00
AMD Ryzen 5 7600 6C 3.8GHz 32MB AM5 Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.545,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7545.47
AMD Ryzen 5 7600 3.8 GHz AM5 38 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: lowellteknoloji | 99 yorum

7.561,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 7561.19
AMD RYZEN 5 7600 6 Core, 3,80-5,10GHz, 38Mb Cache, 65W, AM5 Soket, TRAY (Kutusuz), (Dahili Grafik V

Satıcı: Aptek Teknoloji

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 7599.00
AMD Ryzen 5 7600 3.80GHz 32MB AM5 TRAY İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 7699.00
AMD Ryzen 5 7600 3,8 GHz 32 MB Cache AM5 İşlemci

Satıcı: Aptek | 55 yorum

7.699,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 7699.04
AMD Ryzen 5 7600 3.80 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm İşlemci (Tray,Fansız) 7.720,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 7730
AMD RYZEN 5 7600 38MB 6çekirdekli O/B UHD AM5 65w Kutusuz+Fansız

Satıcı: LowellTeknoloji

7.880,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 7890.12
AMD Ryzen 5 7600 3.80GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci

Satıcı: Magic Teknoloji

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 7899.00
Amd Ryzen 5 7600 3.8ghz 32mb 65w Am5 Fansız (tray)

Satıcı: Teknoteg

8.021,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8031.76
AMD Ryzen 5 7600 3.80GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci

Satıcı: incehesap

8.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

16 8119
Amd Ryzen 5 7600 6C 3.8GHz 32MB AM5 Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 8179.00
Amd Ryzen 5 7600 3.80GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci

Satıcı: incehesap

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 8199.00
Amd Ryzen 5 7600 3.8Ghz 5.1Ghz 38Mb 6C/12T 65W Am5 Tray

Satıcı: 2tbilgisayar

8.338,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 8338.20
AMD Ryzen™5 7600 Soket AM5 3.8GHz 32MB 65W 5nm Tray Kutusuz İşlemci 8.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

20 8655.00
Amd Ryzen 5 7600 5200MHz 38Mb 65W AM5 İşlemci 9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

21 9599.00
AMD Ryzen 5 7600 Tray 5.1GHz 6 Çekirdek 32MB Önbellek Soket AM5 İşlemci 9.804,58 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 9814.58

AMD Ryzen 5 7600 Fiyat Geçmişi

AMD Ryzen 5 7600 Ürün Ailesi

AMD Ryzen 5 7600 Temel Özellikleri

6
12
3.8 GHz
5.1 GHz
384 KB
6 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

AMD Ryzen 5 7600 Özellikleri

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 6
• Performans Çekirdeği 6
• İş Parçacığı 12
• Temel Frekans 3.8 GHz
• Artırılmış Frekans 5.1 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 384 KB
• Önbellek L2 6 MB
• Önbellek L3 32 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 5200 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Var
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 24

AMD Ryzen 5 7600 Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ALFA A***** Profil Resmi

5 yorum

ALFA A***** Abi Yavaş Yavaş AMD'de Yoldan Çıkıyor Şuraya bak en düşük am5 İşlemci 7000₺ Başlıyor Vallaha İntel'e Zorla Geri Geçeceğiz
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce
Emirhan Profil Resmi

9 yorum

Emirhan Fotoğraflar yanlış 5 7600 ün kutusu böyle değil @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.