Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 7244.71 Amd Ryzen 5 8500G 3.5Ghz 16Mb 65W Am5 FanlıSatıcı: Arslan Bilgisayar
7.220,15 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 7230.15 AMD Ryzen 5 8500G 3.5 GHz AM5 22 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
7.400,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 7400.16 AMD Ryzen 5 8500G 3.5 GHz AM5 22 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Netsiparis
7.419,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 7419.80 AMD Ryzen 5 8500G 3.5 GHz AM5 22 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
7.540,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 7540.90 AMD Ryzen 5 8500G 5.0GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek AM5 İşlemci 7.582,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7582.25 AMD RYZEN 5 8500G 3.5 GHz 65W AM5Satıcı: İntekzo
7.771,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
7 7771.56 Amd Ryzen 5 8500G Am4pin 65W Fanli Box 7.804,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
8 7804.70 Amd Ryzen 5 8500G 3.5GHz (Max. 5.0GHz) 6 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM5 İşlemciSatıcı: NETSİPARİS
7.855,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 7855.90 Amd Ryzen 5 8500G AM4Pin 65W Fanlı (Box)Satıcı: UZMANLARPC
7.870,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 7870.55 AMD Ryzen 5 8500G 3,5 GHz 16 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: Nepal Bilişim
7.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 7959.00 AMD RYZEN 5 8500G 6 Core, 3,50-5.00GHz, 22Mb Cache, 65W, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.980,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 7980.36 AMD RYZEN 5 8500G 6 Core, 3,50-5.00GHz, 22Mb Cache, 65W, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
8.032,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 8032.43 AMD Ryzen 5 8500G 3.5GHz (Max. 5.0GHz) 6 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM5 İşlemciSatıcı: pazarola
8.332,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
14 8332.30 AMD Ryzen 5 8500G 3,5 GHz 16 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: bizdeherseyvar
8.886,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
15 8886.61 AMD Ryzen 5 8500G 3.5 GHz 6 Çekirdek 16 MB Önbellek Soket AM5 İşlemciSatıcı: Nepal Bilişim
9.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 9099.00 Amd Ryzen 5 8500g 3.5 Ghz 65w Am5Satıcı: MB TEKNOLOJİ
9.217,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
17 9217.30 AMD RYZEN 5 8500G 6 Core, 3,50-5.00GHz, 22Mb Cache, 65W, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: GENÇTİCARET
9.300,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 9300.33