4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Çekirdek:
6
İş Parçacığı:
12
Temel Frekans:
4.3 GHz
Artırılmış Frekans:
5.0 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
384 KB
Önbellek L2:
6 MB
Önbellek L3:

AMD Ryzen 5 8600G Fiyatları

Amd Ryzen 5 8600g 6 Core, 4,30-5.00ghz, 22mb Cache, 65w, Am5 Soket, Tray, (dahili Grafik Var, Fan Y

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 9099.00
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz AM5 22 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: magic

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 9199.00
Amd Ryzen 5 8600G 4.3Ghz (Max. 5.0Ghz) 6 Çekirdek 16Mb Önbellek Soket Am5 İşlemci

Satıcı: MAGİC TEKNOLOJİ

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9349.00
Amd Ryzen 5 8600G 4.3 Ghz 65W Am5 Tray

Satıcı: QUEENCK

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 9499.00
AMD RYZEN 5 8600G 6 Core, 4,30-5.00GHz, 22Mb Cache, 65W, AM5 Soket, Tray, (Dahili Grafik VAR, Fan YOK)

Satıcı: ZmTeknoloji

10.284,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10294
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz AM5 22 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: zmteknoloji

10.348,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 10348.39
Amd Ryzen 5 8600G 6 Core, 4,30-5.00Ghz, 22Mb Cache, 65W, Am5 Soket, Tray, (Dahili Grafik Var, Fan Yok)

Satıcı: ZmTeknoloji

10.553,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10553.90
Amd Ryzen 5 8600g 6 Core, 4,30-5.00ghz, 22mb Cache, 65w, Am5 Soket, Tray, (dahili Grafik Var, Fan Y 10.752,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10762
Amd Ryzen 5 8600G 6 Core, 4,30-5.00GHZ, 22MB Cache, 65W, Am5 Soket, Tray, (Dahili Grafik Var, Fan Yok)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

12.459,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 12459.87
AMD RYZEN 5 8600G 6 Core, 4,30-5.00GHz, 22Mb Cache, 65W, AM5 Soket, Tray, (Dahili Grafik VAR, Fan YOK)

Satıcı: MAESKO

15.148,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 15148.50
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz AM5 22 MB Cache 65 W Tray MPK İşlemci + AMD Fan (Kutusuz / Soğutuculu)

Satıcı: Erenler Ticaret

16.918,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 16918.12

AMD Ryzen 5 8600G Fiyat Geçmişi

AMD Ryzen 5 8600G Temel Özellikleri

6
12
4.3 GHz
5.0 GHz
384 KB
6 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
YZ Performansı:
16 TOPS
PCIe Sürümü:
4.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

AMD Ryzen 5 8600G Özellikleri

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 6
• Performans Çekirdeği 6
• İş Parçacığı 12
• Temel Frekans 4.3 GHz
• Artırılmış Frekans 5.0 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Var
• YZ Performansı 16 TOPS
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 384 KB
• Önbellek L2 6 MB
• Önbellek L3 16 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 5200 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Var
• PCIe Sürümü 4.0
• PCIe Hattı Sayısı 20

AMD Ryzen 5 8600G Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.