Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknostok | 12 yorum
5.871,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 5871.97 AMD RYZEN 7 3700X 8 Core, 3,60-4.40GHz 36Mb Cache, 65W, AM4, MPK (Kutusuz) (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
6.037,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6037.64 Amd Ryzen 7 3700X 3.60Ghz 36Mb Am4 Tray Islemcı 65W (Novga)Satıcı: PTD Bilişim
6.156,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 6156.04 AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz AM4 32 MB Cache 65 W işlemciSatıcı: core-bilgisayar
6.340,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 6340.40 AMD Ryzen 7 3700X 3,6 GHz 32 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Yukesoft | 455 yorum
6.550,87 TL Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 6550.87 Amd Ryzen 7 3700X 3,6GHz 36MB Cache Soket AM4 İşlemciSatıcı: Core Bilgisayar
6.651,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 6651.04 Amd Ryzen 7 3700X 3.60/4.40Ghz 36Mb Vga Yok Am4 Tray Islemcı 65W 6.688,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
7 6688.16 Amd Ryzen 7 3700x 8 Core, 3,60-4.40ghz 32mb Cache 65w Fan Yok Am4 Tray (kutusuz)Satıcı: İzoly | 1 yorum
8.632,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 8632.80 AMD RYZEN 7 3700X 3.60GHZ 36MB AM4 KUTUSUZ İŞLEMCİ TraySatıcı: elittemizlikhiz
8.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 8700.00 AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz AM4 İşlemciSatıcı: netsiparis
9.858,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 9858.20 AMD RYZEN 7 3700X 3.60GHz 32MB 8 AM4 7nm İşlemci Tray KutusuzSatıcı: İzoly
11.772,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 11782 Amd Ryzen 7 3700X 3,6GHz 36MB Cache Soket AM4 İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.864,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 14864.96 AMD Ryzen™7 3700X Soket AM4+Wraith Prism(RGB) 3.6 GHz 32MB 65W 7nm İşlemci15 yorum
15.042,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 15042.00 Amd Ryzen 7 3700X 3,6GHz 36MB Cache Soket AM4 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
17.323,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 17323.89