Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
9.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 sn önceki fiyat
1 9109.00 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 GHz AM4 96 MB Cache 105 W Tray İşlemci (Kutusuz/Fansız)Satıcı: DFS Bilgisayar
9.118,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 9118.00 Amd Ryzen 7 5700X3d Sekiz Cekirdek 3.00 Ghz IslemciSatıcı: Dfsbilgisayar
9.260,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 9260.02 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 GHz AM4 96 MB Cache 105 W İşlemciSatıcı: magic | 3 yorum
9.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 9099.99 Amd Ryzen 7 Ryzen 7 5700X3D 3 GHz AM4 96 MB Cache 105 W Tray İşlemci (Kutusuz/Fansız)Satıcı: DFSBilgisayar
9.485,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 9485.91 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 GHz AM4 96 MB Cache 105 W Tray İşlemci (Kutusuz/Fansız)Satıcı: DFSBilgisayar
9.618,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
6 9618.05 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 GHz 96 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Dfs Bilgisayar | 1 yorum
9.685,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 9685.00 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 GHz AM4 96 MB Cache 105 W İşlemciSatıcı: ebz
9.890,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 9890.56 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 GHz 96 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 4 yorum
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 10299.00 AMD Ryzen 7 5700X3D 3.0GHz (Max. 4.1GHz) 8 Çekirdek 96MB Önbellek Soket AM4 İşlemci 10.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 10349.00 AMD Ryzen 7 5700X3D 3 Ghz 8 Çekirdek 100MB AM4 7nm İşlemci 10.519,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
11 10529 Amd Ryzen 7 5700X3D 4.1 Ghz 99Mb 105W Am4 (Fansız, Kutulu) 10.348,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 10358 AMD Ryzen™7 5700X3D Soket AM4 3.0 GHz 105MB 65W 7nm İşlemci1 yorum
10.427,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 10427.00 Amd Ryzen 7 5700x3d 3 Ghz Am4 96 Mb Cache 105 W Tray Işlemci (KUTUSUZ/FANSIZ)Satıcı: DFS Bilgisayar
10.439,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
14 10439.58 AMD Ryzen 7 5700X3D 4.10GHz 99MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Magic Teknoloji
10.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
15 10560.00 AMD RYZEN 7 5700X3D 100MB 8çekirdekli VGA YOK AM4 105w Kutulu+Fansız 10.626,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 10636 Amd Ryzen 7 5700X3d Tray 4.1 Ghz 96Mb 105W Am4 Fansız 10.707,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 10707.56 Amd Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz - 4.1GHz) 100MB AM4 105W Kutulu İşlemciSatıcı: magicteknoloji
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
18 10999.99 AMD Ryzen 7 5700X3D 3.0 GHz 8 Çekirdek 96 MB Önbellek Soket AM4 105 W İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 10999.99 AMD Ryzen 7 5700X3D 4.10GHz 99MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 10999.99 AMD Ryzen 7 5700X3D 4.10GHz 99MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Game Store
11.830,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 11830.29