- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 29 yorum
12.912,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 12912.62 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (Turbo 5.0GHz) 8 Core 16 Threads 96MB Cache AM5 İşlemci-TraySatıcı: Teknobiyotik
13.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
2 13049.00 Amd Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz Am5 96 MB Cache 120 W Tray İşlemciSatıcı: AptekTeknoloji | 27 yorum
13.075,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 13075.00 AMD Ryzen 7 7800X3D 4,2 GHz 96 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 2 yorum
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 13299.00 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.20GHz 8 Çekirdek 96MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: Aptekteknoloji
13.391,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 13391.07 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz AM5 96 MB Cache 120 W İşlemci Tray ( Kutusuz,Fansız)Satıcı: Magic Teknoloji
13.440,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 13440.00 AMD Ryzen 7 7800X3D 5.00 Ghz 8 Çekirdek 104MB AM5 5nm İşlemci (Tray) 13.387,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 13397 Amd Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz Am5 96 MB Cache 120 W Tray İşlemciSatıcı: DFSBilgisayar | 21 yorum
13.457,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 13457.71 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.20GHz 8 Çekirdek 96MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci 13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 13599.00 Amd Ryzen 7 7800X3d 4.2Ghz (Max. 5.0Ghz) 8 Cekirdek 96Mb Onbellek Soket Am5 Tray Islemci 13.723,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
10 13723.06 AMD Ryzen 7 7800X3D 4,2 GHz 96 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: Dfs Bilgisayar | 3 yorum
13.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 13759.00 Amd Ryzen 7 7800x3d 4.2 Ghz Am5 96 Mb Cache 120 W Işlemci Tray ( Kutusuz,fansız)Satıcı: magicteknoloji
13.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 13799.99 Amd Ryzen 7 7800x3d 4.20ghz 8 Çekirdek 96mb TraySatıcı: Aptek Teknoloji
13.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 13889.00 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 96MB AM5 TRAY İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
13.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 13999.99 AMD RYZEN 7 7800X3D 104MB 16çekirdekli VGA YOK AM5 120w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
13.975,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 13985 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz 8 Çekirdek 96 MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
14.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 14499.99 AMD Ryzen 7 7800X3D 5.0GHz 8 Çekirdek 104MB AM5 Tray İşlemciSatıcı: Atom Game Store
14.589,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 14589.19 AMD Ryzen 7 7800X3D 5.00 Ghz 8 Çekirdek 104MB AM5 5nm İşlemci 14.742,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
18 14752 AMD RYZEN 7 7800X3D 104MB 8çekirdekli VGA YOK AM4 120w Kutulu+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
15.064,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 15074 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (Turbo 5.0GHz) 8 Core 16 Threads 96MB Cache AM5 İşlemci - Kutulu FansızSatıcı: Teknobiyotik
15.095,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
20 15095.00 AMD Ryzen 7 7800X3D Tray 5.0GHz 8 Çekirdek 96MB Önbellek Soket AM5 İşlemci 15.514,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
21 15514.92 AMD Ryzen 7 7800X3D 5.0GHz 8 Çekirdek 104MB AM5 Tray İşlemciSatıcı: Game Store
15.520,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 15520.41 Amd Ryzen 7 7800x3d Box Wof 5,0ghz 8x Core 104mb 120w Am5 Soket IşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
15.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 15899.99 AMD RYZEN 7 7800X3D 8 Core, 4,20-5.00GHz, 104Mb Cache, 120W, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
16.200,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 16200.23 AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz 96 MB AM5 Box İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
16.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 16499.99 Amd Ryzen 7 7800x3d Box Wof 5,0ghz 8x Core 104mb 120w Am5 Soket IşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
18.919,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 18919.82