Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
13.107,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 13107.36 AMD Ryzen 7 8700G 4.2GHz (Max.5.1GHz) 8 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM5 MPK İşlemci 13.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 13099.00 AMD Ryzen 7 8700G 4.20 Ghz 8 Çekirdek 24MB AM5 4nm İşlemci 13.195,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 13205 Amd Ryzen 7 8700G 4,2Ghz 16Mb Am5 Box İşlemci (Grafik Kart Var, Fan Var) 13.559,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 13569 AMD Ryzen 7 8700G 4.2GHz (Max.5.1GHz) 8 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM5 İşlemci 13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 13599.00 AMD Ryzen™7 8700G Soket AM5 4.2 GHz 24MB 65W 4nm İşlemci 13.694,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 13694.00 Amd Ryzen 7 8700G 4.2 Ghz 65 W AM5 İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
13.819,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 13819.90 AMD Ryzen™ 7 8700G İşlemci, 8 Çekirdekli / 16 Konu Flanşsız Ryzen™ AI, AMD Radeon™ 780M, Zen Mimarisi 4, 24MB Önbellek, 65W TDP, 5,15 GHz Boost'a Kadar, Soket AM5, Ventirad Wraith SpireSatıcı: onlinealisverisyap
13.850,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
8 13850.22 AMD Ryzen 7 8700G 5.1GHz 16MB AM5 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: Magic Teknoloji
13.920,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 13920.00 AMD Ryzen 7 8700G 4,2 GHz 16 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: magicteknoloji
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 13999.00 Amd Ryzen 7 8700G 4.2 Ghz 65 W AM5 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
14.084,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 14084.51 AMD Ryzen 7 8700G 5.1GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek AM5 İşlemci 14.298,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 14298.91 Amd Ryzen 7 8700G 5.1GHz 16MB AM5 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: magicteknoloji
14.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 14499.99 AMD Ryzen 7 8700G 5.1GHz 16MB AM5 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
14.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 14499.99 Amd Ryzen 7 8700G 5.1GHz 16MB AM5 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: NETSİPARİS
14.757,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 14757.80 AMD Ryzen 7 8700G 5.1GHz 16MB AM5 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: pazarola
15.295,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
16 15295.93 Amd Ryzen 7 8700G 4.2Ghz 65W Am5 15.882,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
17 15882.02