3.2 (2 oy) / 1 yorum
Çekirdek:
16
İş Parçacığı:
32
Temel Frekans:
4.3 GHz
Artırılmış Frekans:
5.6 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
1.25 MB
Önbellek L2:
16 MB
Önbellek L3:

AMD Ryzen 9950X3D2 Fiyatları

AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHz 16 Çekirdek 192MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci 46.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 46589.00
AMD Ryzen 9 9950X3D2 TRAY 4.30GHz 192MB AM5 İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

46.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 46599.00
Amd Ryzen 9 9950X3d2 Tray Dual Edition 4.30-5.60Ghz, 200W, 16/32, Am5, Ddr5, Soğutucu Yok İşlemci

Satıcı: Inventus Bilgisayar

47.217,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 47217.50
AMD Ryzen 9 9950X3D2 TRAY 4.30GHz 192MB AM5 İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)

Satıcı: Magic Teknoloji

47.563,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 47563.06
AMD Ryzen 9 9950X3D2 4.30GHz 16 Çekirdek 192MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci

Satıcı: Magic Teknoloji

48.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 48239
Amd Ryzen 9 9950X3d2 192Mb 16Çekirdekli O/B Uhd Am5 200W Kutusuz+Fansız

Satıcı: onlinealisverisyap

48.404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 48404.10
AMD RYZEN 9 9950X3D2 4.3GHZ 192MB AM5 TRAY İŞLEMCİ

Satıcı: incehesap

48.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 48529.00
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 5.60 Ghz 16 Çekirdek 208MB AM5 4nm İşlemci(Tray) 48.515,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 48525
AMD RYZEN 9 9950X3D2 192MB 16çekirdekli O/B UHD AM5 200w Kutusuz+Fansız

Satıcı: onlinealisverisyap

48.680,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 48690
AMD RYZEN 9 9950X3D2 192MB 16çekirdekli O/B UHD AM5 200w Kutusuz+Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

48.698,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 48708
Amd Ryzen 9 9950X3D2 Tray 4.30GHZ 192MB Am5 Işlemci (Grafik Kart Var, Fan Yok)

Satıcı: PcKolik

49.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 49399.05
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHz 16 Çekirdek 192MB Önbellek Soket AM5 Box İşlemci 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 49999.00
Amd Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHZ Tray

Satıcı: incehesap

50.498,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 50498.07
AMD CPU AM5 BOX RYZEN 9 9950X3D2 100-100001978WOF 16C/32T/4.3-5.6GHZ/200W

Satıcı: Amazon.com.tr

50.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

14 50769.06
AMD Ryzen 9 9950X3D2 BOX 4.30GHz 192MB AM5 İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)

Satıcı: Magic Teknoloji

50.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 50759.06
Amd Ryzen 9 9950x3d2 4.30ghz 16 Çekirdek 192mb Önbellek Soket Acac4amd0032

Satıcı: magic

50.959,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 50959.09
AMD RYZEN 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHZ TRAY

Satıcı: onlinealisverisyap

51.483,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

17 51493.98
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 5.60 Ghz 16 Çekirdek 208MB AM5 4nm İşlemci 52.154,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 52164
Amd Ryzen 9 9950x3d2 4.30ghz 16 Çekirdek 192mb Önbellek Soket Acac4amd0032

Satıcı: incehesap

52.235,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

19 52235.10
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition Tray 5.6GHz 16 Çekirdek 192MB Önbellek AM5 4nm İşlemci 52.182,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 52192.3
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 5.6GHz 16 Çekirdek 192MB Önbellek AM5 4nm İşlemci 54.765,64 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 54775.64
Amd RYZEN 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHZ TRAY

Satıcı: DFS Bilgisayar

55.284,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 55284.00
Amd RYZEN 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHZ TRAY

Satıcı: Lowell Teknoloji

55.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 55769.00
AMD Ryzen™9 9950X3D2 Soket AM5 4.3GHz 208MB 200W 4nm Tray Kutusuz İşlemci 55.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

24 55879.00
AMD Ryzen™9 9950X3D2 Soket AM5 4.3GHz 208MB 200W 4nm İşlemci 60.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

25 60299.00

AMD Ryzen 9950X3D2 Fiyat Geçmişi

AMD Ryzen 9950X3D2 Temel Özellikleri

16
32
4.3 GHz
5.6 GHz
1.25 MB
16 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

AMD Ryzen 9950X3D2 Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 16
• Performans Çekirdeği 16
• İş Parçacığı 32
• Temel Frekans 4.3 GHz
• Artırılmış Frekans 5.6 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 1.25 MB
• Önbellek L2 16 MB
• Önbellek L3 192 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 200 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 5600 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Var
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 24

AMD Ryzen 9950X3D2 Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yasiwq Profil Resmi

7 yorum

Yasiwq @epey şunu da ekleyin https://www.itopya.com/amd-ryzen-9-9950x3d2-43-ghz-208mb-onbellek-16-cekirdek-am5-4nm-islemci_u33165?srsltid=AfmBOop4HXb0Sth78LG-tU02DHts0nrX7VSMhgufRLDKbnZ4oo7K8YPA
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.