Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YETMİŞMİLYON | 1 yorum
1.490,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 1490.55 Intel Celeron G5905 3.5 GHz LGA1200 4 MB Cache 58 W İşlemci TraySatıcı: teknostok | 1 yorum
1.608,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 1608.28 Intel Celeron G5905 4mb 2çekirdekli O/b Uhd610 1200p 58w Kutusuz+fansızSatıcı: 70Milyon
1.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1659.00 Intel Cerleon G5905 Masaüstü İşlemci 2 Damarlı 3.5 GHz LGA1200 (Intel 400 Serisi yonga seti) 58WSatıcı: onlinealisverisyap
1.668,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 1668.79 INTEL Celeron G5905 4MB 2çekirdekli O/B UHD610 1200p 58w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
1.657,76 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 1667.76 Intel CPU/Celeron G5905 4M 3.50 GHz FC-LGA14CSatıcı: Hema Bilişim
1.716,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 1716.99 Intel Celeron G5905 3.5 GHz LGA1200 4 MB Cache 58 W İşlemciSatıcı: magic
1.759,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 1759.99 Intel Celeron G5905 3,5 GHz 4 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: teknostok
1.761,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 1761.17 Intel Celeron G5905 3.5Ghz 4Mb 1200P Tray 10.NesilSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
1.861,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
9 1861.03 Intel Cometlake G5905 3.5Ghz 4Mb 1200Pin Islemcı BoxSatıcı: PTD Bilişim
1.900,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
10 1900.99 Intel Celeron G5905 3,5GHz LGA1200 Boxed BX80701G5905 SiyahSatıcı: Hema Bilişim
1.922,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
11 1922.11 Intel COMETLAKE G5905 3.5GHZ 4MB 1200Pin IŞLEMCI TRAYSatıcı: ADANET
1.924,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 1924.40 Intel Cometlake Celeron G5905 3.5Ghz 1200P 4Mb Box (58W) Uhd610Satıcı: Arslan Bilgisayar
1.897,07 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
13 1907.07 Intel Celeron G5905 3,5 GHz 4 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 28 yorum
1.949,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
14 1949.99 Intel Celeron G5905 3.5 GHz 4 MB 2 Çekirdek 1200P Box İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
1.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 1999.99 Celeron G5905 LGA1200 4MB Cache, 3.5 GHz, 58 W, BoxedSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
1.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 1999.99 Celeron G5905 LGA1200 4MB Cache, 3.5 GHz, 58 W, BoxedSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.120,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 2120.00 Celeron G5905 LGA1200 4MB Cache, 3.5 GHz, 58 W, BoxedSatıcı: onlinealisverisyap
2.406,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 2406.60