Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 10 yorum
2.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
1 2399.99 Intel Core i3-10105F 3.7 GHz LGA1200 6 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Magic Teknoloji
2.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2400.00 Intel Core i3 10105F 3,7 GHz 6 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
2.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 2499.99 Intel Core I3-10105f 3.7 Ghz Lga1200 6 Mb Cache 65 W Işlemci TraySatıcı: magicteknoloji
2.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
4 2499.99 INTEL Core i3 10105F 3.7GHz 6MB 1200_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
2.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2499.99 Intel Core i3-10105F 3.7 GHz LGA1200 6 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: techofuniverse
2.512,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 2512.50 Intel Core i3-10105F 3.7 GHz LGA1200 6 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: vizyonbilgisayar
2.539,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 2539.04 Intel Core i3-10105F 10. Nesil Masaüstü İşlemci (Temel Hız: 3.7GHz Tuboboost: 4.4GHz, 4 Çekirdek, LGA1200) BX8070110105FSatıcı: Vizyon Bilgisayar
2.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 2649.00 Intel Core İ3 10105F 10.Nesil 3.70Ghz Soket 1200 6Mb Onbellek 14Nm IslemciSatıcı: TEBİLON
2.680,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
9 2680.64 Intel Core I3-10105f 3.7 Ghz 4 Çekirdek 6mb Cache Lga1200 Soket 14nm IşlemciSatıcı: Vizyon Bilgisayar | 45 yorum
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
10 2699.00 Intel Core i3 10105F Soket 1200 10. Nesil 3.70GHz 6MB Önbellek 14nm İşlemci9 yorum
2.771,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 2771.10 Intel Core i3 10105F 3,7 GHz 6 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: Vizyon Bilgisayar | 230 yorum
2.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 2879.00 Intel Core I3 10105F 3.7-4.4 Ghz 6Mb On Bellek 4 Cekirdek Lga1200 Islemci 2.909,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
13 2909.03 Intel Core i3-10105F 3.7 GHz LGA1200 6 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: pazarola
2.911,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 2911.94