Çekirdek:
6
İş Parçacığı:
12
Temel Frekans:
2.9 GHz
Artırılmış Frekans:
4.3 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
384 KB
Önbellek L2:
1.5 MB
Önbellek L3:

Intel Core i5-10400 Fiyatları

Intel İ5 10400 4.30 Ghz LGA1200 12 MB 65 W İşlemci

Satıcı: batubilgisayar

6.742,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 6742.60
İntel Core İ5 10400 1200P İşlemci Tray

Satıcı: Batu Bilgisayar

7.051,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 7051.80
Intel Core i5-10400 2.9 GHz LGA1200 12 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: İzoly

7.249,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7249.24
Intel Core I5-10400 2.9ghz 12mb 1200p 10.nesil Tray Fansız Upg

Satıcı: İzoly

7.646,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 7646.43
Intel BX8070110400 i5 10400 2.9GHz 12MB LGA1200 14nm UHD630 Gaming İşlemci

Satıcı: BİRAY ELEKTRONİK VE YAŞAM ÜRÜNLERİ

7.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 7800
Intel Core i5 10400 2,9 GHz 12 MB Cache 1200 Pin İşlemci

Satıcı: İzoly

8.190,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 8190.60
Intel Core İ5 10400 2.90Ghz 12Mb Önbellek 6 Çekirdek

Satıcı: İzoly

8.246,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8246.70
Intel i5 10400 2.90Ghz 12Mb 6 Çekirdek 1200P Tray Fansız

Satıcı: Atom Bilişim

8.832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 8832.00
Intel Core i5 10400 2,9 GHz 12 MB Cache 1200 Pin İşlemci

Satıcı: Bayram Çırak

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 9900.00
INTEL i5-10400 6 Core, 2.9Ghz, 12Mb, 65W, LGA1200, 10.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan VAR)

Satıcı: corebilgisayar

11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11400.00
Intel Core i5 10400 Soket 1200 2.9GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek 14nm İşlemci Box UHD630 VGA (Fanlı)

Satıcı: Erenler Ticaret

13.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 13959.00

Intel Core i5-10400 Fiyat Geçmişi

Intel Core i5-10400 Ürün Ailesi

Intel Core i5-10400 Temel Özellikleri

6
12
2.9 GHz
4.3 GHz
384 KB
1.5 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
3.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core i5-10400 Özellikleri

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 6
• Performans Çekirdeği 6
• İş Parçacığı 12
• Temel Frekans 2.9 GHz
• Artırılmış Frekans 4.3 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Kapalı (Kilitli)
• Önbellek L1 384 KB
• Önbellek L2 1.5 MB
• Önbellek L3 12 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR4
• Bellek Hızı 2666 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Yok
• PCIe Sürümü 3.0
• PCIe Hattı Sayısı 16

Intel Core i5-10400 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.