Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
4.464,10 TL + 131,58 TL Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
1 4474.1 Intel Core i5 11500 2.7Ghz 12Mb Box 1200PSatıcı: Arslan Bilgisayar
6.332,04 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6342.04 INTEL CORE i5 11500 12MB 6 Çekirdekli O/B UHD730 1200p v2 65w Kutulu+FanlıSatıcı: onlinealisverisyap
6.431,47 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 6441.47 Intel Core i5-11500 2.7 GHz LGA1200 12 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
6.510,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 6510.61 Intel Core i5-11500 2.7 GHz LGA1200 12 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Netsiparis
6.830,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 6830.10 Intel Core i5-11500 2.7 GHz LGA1200 12 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: zmteknoloji
6.649,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 6649.06 INTEL 11.NESIL i5 11500 2.70GHz 12M FCLGA1200 CPU İŞLEMCİ BOX FANLISatıcı: Magic Teknoloji
6.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 6720.00 Intel Bx8070811500 I5 11500 2.70ghz 12mb Lga1200 14nm Uhd750 Gaming IşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
6.817,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 6817.66 Core i5 11500 2.7GHz 12MB 1200 Boxed_BX8070811500Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
6.960,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 6960.88 Intel Core i5 11500 2,7 GHz 12 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 9 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 6999.00 Core i5 11500 2.7GHz 12MB 1200 Boxed_BX8070811500Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
6.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 6999.99 INTEL 11.NESIL i5 11500 2.70GHz 12M FCLGA1200 CPU İŞLEMCİ BOX FANLISatıcı: onlinealisverisyap
7.238,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 7238.29 Intel CORE i5 11500 12MB 6 Çekirdekli O/B UHD730 1200p v2 65w Kutulu+FanlıSatıcı: MB TEKNOLOJİ
7.765,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
13 7765.57 Intel Core i5 11500 Soket 1200 11. Nesil 2.70GHz 12MB Önbellek 14nm İşlemci35 yorum
7.874,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 7874.38