Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PeiTingStore
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
675,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 675.03 Intel Core i5-3470 3.2 GHz LGA1155 6 MB Cache 77 W İşlemci TraySatıcı: TEKNOCİTY1 | 170 yorum
825,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 825.00 Intel Core I5-3470 Nesil IslemciSatıcı: Pera Elektromarket
845,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 845.99 Intel Core i5 3470 3,2 GHz 6 MB Cache 1155 Pin İşlemciSatıcı: TEKNOCİTY1 | 95 yorum
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 849.00 Intel Core i5-3470 3.2 GHz LGA1155 6 MB Cache 77 W İşlemci TraySatıcı: İzoly | 140 yorum
855,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 855.43 Intel Core I5-3470 3.6ghz 6mb Cache Tray Işlemci Lga 1155 H61 TraySatıcı: Teknoloji Outlet | 1 yorum
890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 890.00 Intel Core İ5-3470 3.2 Ghz Lga1155 6Mb 77W Islemci Tray KutusuzSatıcı: İzoly
895,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 895.46 Intel Core I5-3470 3.2 Ghz Lga1155 6 Mb Cache 77 W İşlemci TraySatıcı: İzoly | 48 yorum
895,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 895.46 İntel Core İ5-3470 Nesil İşlemci 989,90 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 999.9 Intel Core i5-3470 3.2 GHz LGA1155 6 MB Cache 77 W İşlemci TraySatıcı: Teknovars
1.533,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 1533.00 Intel Core i5 3470 3,2 GHz 6 MB Cache 1155 Pin İşlemciSatıcı: Space Shop | 11 yorum
1.590,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 1590.41