Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: barisbilisim | 70 yorum
875,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 875.00 Intel I5-4590 3.3 Ghz 6mb Cache Lga1150 Tray Cpu I5-4590 Kutusuz ÜrünSatıcı: AC Bilgisayar
949,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 949.90 Intel Core i5-4590 3.3 GHz LGA1150 6 MB Cache 84 W işlemci TraySatıcı: patronbilgisayar
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 999.00 Intel Core i5-4590 3.3 GHz LGA1150 6 MB Cache 84 W işlemci TraySatıcı: TAMTECHTEKNOLOJİ | 69 yorum
1.063,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 1063.05 Intel Core i5 4590 3,3 GHz 6 MB Cache 1150 Pin İşlemciSatıcı: PeraBilgisayar | 12 yorum
1.394,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 1394.90 Intel Core i5 4590 3,3 GHz 6 MB Cache 1150 Pin İşlemciSatıcı: bilisimnet | 19 yorum
1.398,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 1398.00 Intel Core I5 4590 1150P 3.3Ghz Tray+Fan 6Mb SoketSatıcı: Pera Elektromarket
1.409,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1409.91 Intel Core İ5 4590 Soket 1150P 3.3Ghz Tray 6Mb 1.439,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1439.94 Intel Core İ5 4590 1150P 3.3ghz Tray+Fan 6mb Soket 1.484,90 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1494.9 Intel Core I5 4590 Soket 1150p 3.3ghz Tray+fanSatıcı: PeraBilgisayar
1.599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 1599.90 Intel Core I5 4590 1150P 3.3ghz Tray+Fan 6mb SoketSatıcı: PeraBilgisayar
1.599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
11 1599.90