Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
2.782,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 2782.64 Intel Core i5-9400F 2.9 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Fay-Teknoloji
2.720,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 2720.55 Intel Core İ5-9400F 2.9 Ghz Lga1151 9 Mb Cache 65 W Islemci Tray 2.788,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 2788.97 Intel Core İ5-9400F 2.9 Ghz Lga1151 9 Mb Cache 65 W Tray IslemciSatıcı: Dfsbilgisayar
2.801,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 2801.95 Intel Core i5-9400F 2.9 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: PeraBilgisayar | 20 yorum
2.873,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 2873.68 Intel Core i5 9400F 2,9 GHz 9 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: Fay-Teknoloji
2.912,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 2912.00 Intel Core i5-9400F 2.9 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: teknostok | 17 yorum
2.933,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 2933.50 Intel Core I5-9400f 2.9 Ghz 9mb 1151p Tray FansızSatıcı: PeraBilgisayar
2.948,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 2948.99 Intel Core I5-9400f 2.9 Ghz 9mb 1151p Tray FansızSatıcı: FayTeknoloji
2.949,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2949.90 Intel Core i5-9400F 2.9 GHz LGA1151 9 MB İşlemci + Intel Fan (Kutusuz/Fanlı)Satıcı: DFS Bilgisayar
2.964,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 2964.40 Intel Core i5-9400F 9 MB 2.9 GHz 6 Çekirdek Tray İşlemciSatıcı: PeraBilgisayar
2.966,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 2966.99 Intel Core i5-9400F 2.9 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci Tray 2.937,32 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
12 2947.32 INTEL CORE I5 9400F 2.90GHz 9mb 1151v2 PIN İŞLEMCİ TRAY 2.992,42 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
13 3002.42 Intel Core i5 9400F 2,9 GHz 9 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: PeraBilgisayar | 7 yorum
3.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
14 3130.00 Intel Core i5-9400F 2.90GHz 6 Çekirdek 9MB Önbellek Soket 1151 Tray İşlemci 3.515,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 3515.40