Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Intel Core i5-9500 3 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci Tray Satıcı: UYGUNURUNAL
4.507,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 4507.08
Intel Core İ5-9500 3 Ghz Lga1151 9 Mb Cache 65 W İşlemci Tray
Satıcı: STSOFIS
4.712,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4712.40
Intel Core i5-9500 3 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci Tray Satıcı: stsofis
4.737,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 4737.08
Intel Core i5 9500 3 GHz 9 MB Cache 1151 Pin İşlemci
Satıcı: UYGUNURUNAL | 4 yorum
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 4999.00
Intel Core i5 9500 3 GHz 9 MB Cache 1151 Pin Tray İşlemci Satıcı: AEB BİLİŞİM
5.155,70 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 5165.7
Intel Core I5 9500 3 Ghz 9 MB Cache 1151 Pin Tray Işlemci
Satıcı: AEB DÖNÜŞÜM | 1 yorum
5.995,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 5995.00
Intel Core i5 9500 Soket 1151 3.0 GHz 9 MB Cache İşlemci Satıcı: Erenler Ticaret
12.479,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 12479.29
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER