Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PeiTingStore
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
1.043,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
1 1043.55 Intel Core i7-2600 3.4 GHz LGA1155 8 MB Cache 95 W İşlemci TraySatıcı: DinçerTeknoloji | 14 yorum
1.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 1850.00 Intel Core i7-2600 3.4 GHz LGA1155 8 MB Cache 95 W İşlemci TraySatıcı: PeraBilgisayar | 14 yorum
2.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 2099.99 Intel Core I7-2600 Işlemci 8m Önbellek, 3,80 Ghz 1155pin H61Satıcı: PeraBilgisayar | 4 yorum
2.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 2099.99 Intel Core i7 2600 3,4 GHz 8 MB Cache 1155 Pin İşlemciSatıcı: bilisimnet | 2 yorum
2.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 2100.00 Intel Core I7-2600 Işlemci 8m Önbellek, 3,80 Ghz 1155pin H61Satıcı: shbilisim | 4 yorum
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 2299.00 Intel Core i7 2600 3,4 GHz 8 MB Cache 1155 Pin İşlemciSatıcı: shbilisim | 4 yorum
2.303,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 2303.04