Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PeiTingStore
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
2.116,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 2116.91 Intel Core i7-4790 3.6 GHz LGA1150 8 MB Cache 84 W İşlemci TraySatıcı: DinçerTeknoloji | 4 yorum
2.868,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 2868.00 Intel Core i7-4790 3.6 GHz LGA1150 8 MB Cache 84 W İşlemci TraySatıcı: KoyuncuBilgisayar | 4 yorum
2.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 2898.00 Intel Core İ7-4790 3.6 Ghz Lga1150 8 Mb Cache 84 W Islemci TraySatıcı: KYNC.ONLINE
2.932,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
4 2932.80 Intel ® Core™ I7-4790 3.60 Ghz 8m 1150p IşlemciSatıcı: DMCBİLGİSAYAR | 13 yorum
2.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 sn önceki fiyat
5 2959.00 Intel Core i7 4790 3,6 GHz 8 MB Cache 1150 Pin İşlemciSatıcı: kync.online
3.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 3100.00