Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Intel Core i7-9700 4.7 GHz LGA1151 12 MB Cache Tray İşlemci Satıcı: batubilgisayar
7.041,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 7041.21
Intel Core İ7 9700 1151P İşlemci Tray
Satıcı: Batu Bilgisayar
7.156,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 7156.40
Intel Core i7-9700 3 GHz LGA1151 12 MB Cache 65 W İşlemci Tray Satıcı: nonlimited
8.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 8990.00
Intel Core i7 9700 3 GHz 12 MB Cache 1151 Pin İşlemci Satıcı: Erenler Ticaret
32.148,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 32148.00
Intel Core İ7 9700 3 Ghz 12 Mb Cache 1151 Pin İşlemci
Satıcı: ylmzhome
41.570,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 41570.10
Intel Core i7 9700 3 GHz 12 MB Cache 1151 Pin İşlemci
Satıcı: koçlar grup ticaret | 4 yorum
43.263,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 43263.00
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER