Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 29299.00 Intel Core i9-14900KS BX8071514900KS 3.2GHZ 6.2GHZ 36MB LGA1700 İşlemciSatıcı: magic
29.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 29699.99 Intel Core İ9-14900Ks Bx8071514900ks (3.2Ghz - 6.2Ghz) 36Mb Lga1700 Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
30.291,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 30291.49 Intel Core i9-14900KS BX8071514900KS 3.2GHZ 6.2GHZ 36MB LGA1700 İşlemciSatıcı: GarajOnline
30.480,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 30480.60 Intel Core i9-14900KS BX8071514900KS 3.2GHZ 6.2GHZ 36MB LGA1700 İşlemciSatıcı: ebz
30.501,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 30501.90 Intel Core i9-14900KS BX8071514900KS (3.2GHz - 6.2GHz) 36MB LGA1700 Kutulu İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
30.528,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 30528.00 Intel Core i9-14900KS BX8071514900KS (3.2GHz - 6.2GHz) 36MB LGA1700 Kutulu İşlemciSatıcı: GarajOnline
30.604,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 30604.21 BX8071514900KSSatıcı: Garaj Online
30.950,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 30950.06 INTEL CORE i9 14900KS 68MB 16çekirdekli O/B UHD 770 1700p 150w Kutulu+Fansız 31.386,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 31396 Intel Core i9 14900KS 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
31.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 31999.99 Intel Core i9-14900KS (3.2GHz - 6.2GHz) 36MB LGA1700 Kutulu İşlemciSatıcı: Garaj Online Elektronik
32.939,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 32939.25 Intel Core I9-14900Ks 3.20Ghz (Max.6.2ghz) Box 33.051,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
12 33051.60 Intel Core I9-14900ks 3.20ghz (MAX.6.2GHZ) BoxSatıcı: QP Bilişim
33.059,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 33059.00 INTEL CORE I9-14900KS 3.20GHZ (MAX.6.2GHZ) BOXSatıcı: Tmark
39.860,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 39860.99