4.6 (1 oy) / 4 yorum
Çekirdek:
14
İş Parçacığı:
14
Temel Frekans:
3.6 GHz
Artırılmış Frekans:
5.2 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
1.4 MB
Önbellek L2:
26 MB
Önbellek L3:

Intel Core Ultra 5 245K Fiyatları

INTEL Core Ultra 5 245K 5.2GHz 24MB 1851 Tray

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.549,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 10549.99
Intel Core Ultra 5 245K 14C 3.6Ghz 24Mb 1851P Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.676,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 10676.80
INTEL Core Ultra 5 245K 4.2GHz- 5.2 GHZ 24MB TRAY

Satıcı: Magic Teknoloji

10.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 10699.99
Intel Core Ultra 5 245K 3.6 GHz LGA1851 24 MB Cache 125 W Tray İşlemci

Satıcı: magic

10.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 10749.99
Intel Core Ultra 5 245K 5.20 Ghz 14 Çekirdek 50MB 1851p 3nm İşlemci(Tray) 10.701,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 10711
Intel Core Ultra 5 245K 3.6 GHz LGA1851 24 MB Cache 125 W Tray İşlemci

Satıcı: lowellteknoloji

10.864,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 10864.49
INTEL Core Ultra 5 245K 5.2GHz 24MB 1851 Tray

Satıcı: netsipariş

11.027,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 11027.20
Tray - Intel Core Ultra 5 245K Tray 5.20Ghz Lga1851p İşlemci (Fan Yok)

Satıcı: Netsiparis

11.028,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 11028.90
INTEL CORE ULTRA 5 245K 14çekirdekli 26MB O/B VGA 1851p 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

11.093,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 11103
INTEL Core Ultra 5 245K 4.2GHz- 5.2 GHZ 24MB TRAY

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.425,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 11425.64
Intel® Core™ Ultra 5 245K 5,2 GHz'e kadar 14 Çekirdekli (6 P-Cores + 8 E-Core) Masaüstü Bilgisayar İşlemcisi

Satıcı: YEDİGÜN STORE

11.579,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 11589.86
Intel Core Ultra 5 245K 4.2ghz- 5.2 Ghz 24MB Tray

Satıcı: Lowell Teknoloji | 2 yorum

11.579,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 11579.86
Intel Core Ultra 5 Processor 245K Arrow Lake Box

Satıcı: 2A Market | 1 yorum

11.935,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 11935.70
Intel Core Ultra 5 245K 5.2GHz 14 Çekirdek 24MB Önbellek LGA1851 3nm İşlemci 11.882,29 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 11892.29
Intel Core Ultra 5 245k 4.2ghz 26mb 1851p Fansız (box)

Satıcı: Teknoteg

12.137,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 12147
Intel Core Ultra 5 Processor 245K Arrow Lake 4.2 GHz 14 Çekirdek 26MB L2 Önbellek Soket 1851 İşlemci Tray 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 14999.00
Intel Core Ultra 5 245K 5.20 Ghz 14 Çekirdek 50MB 1851p 3nm İşlemci 16.920,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

17 16930
Intel Core Ultra 5 Processor 245K Fanlı İşlemci Box Bx80768245K 21.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

18 21199.00
Intel Core Ultra 5 245K Soket 1851 5.20GHz 24MB Önbellek 3nm İşlemci 21.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 21199.00

Intel Core Ultra 5 245K Fiyat Geçmişi

Intel Core Ultra 5 245K Ürün Ailesi

Intel Core Ultra 5 245KF (BX80768245KF) İşlemci Dahili Grafik İşlemci: Yok 8.257,90 TL
Intel Core Ultra 5 245K (BX80768245K) İşlemci Dahili Grafik İşlemci: Var 10.549,99 TL

Intel Core Ultra 5 245K Temel Özellikleri

14
3.6 GHz
5.2 GHz
1.4 MB
26 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
YZ Performansı:
13 TOPS
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core Ultra 5 245K Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 14
• Performans Çekirdeği 6
• Verimlilik Çekirdeği 8
• İş Parçacığı 14
• Temel Frekans 3.6 GHz
• Artırılmış Frekans 5.2 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Var
• YZ Performansı 13 TOPS
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 1.4 MB
• Önbellek L2 26 MB
• Önbellek L3 24 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 125 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 6400 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Var
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 20

Intel Core Ultra 5 245K Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ferhat g***** Profil Resmi

16 yorum

ferhat g***** @epey idefix gösterilen site içi fiyatları farklı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @ferhat g***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Ferhat G***** Profil Resmi

21 yorum

Ferhat G***** @epey Intel® Quick Sync Video var ekler misin ?
https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/241876/intel-core-ultra-5-processor-245-24m-cache-up-to-5-10-ghz/specifications.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ferhat G***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.