Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Intel Core Ultra 5 250K Plus Tray
Satıcı: Dfsbilgisayar
13.668,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 13668.70
INTEL CORE ULTRA 5 250K PLUS TRAY Satıcı: DFSBilgisayar
13.835,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 13835.22
Intel Core Ultra 5 250K Plus 4.2Ghz 30Mb Önbellek 18 Çekirdek 1851 3Nm Tray Islemci
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
13.982,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 13982.90
INTEL Core Ultra 5 250K PLUS TRAY Satıcı: Magic Teknoloji
13.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 13999.01
INTEL CORE ULTRA 5 250K PLUS TRAY Satıcı: YEDİGÜN STORE
14.049,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 14059.9
Intel Core Ultra 5 250K Plus 4.2ghz 30MB Önbellek 18 Çekirdek 1851 3nm Tray Islemci
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
14.207,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 14207.25
Intel Core Ultra 5 250K Plus Soket 1851 5.30GHz 30MB Önbellek 3nm İşlemci
14.439,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
7 14439.00
Intel Core Ultra 5 250K Plus Tray
Satıcı: magicteknoloji
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 15499.00
Dahili Grafik İşlemci: Yok
12.236,80 TL
Dahili Grafik İşlemci: Var
13.668,70 TL
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS