Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gameworktech | 8 yorum
498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 498.00 Intel Pentium G4400 2.9 GHz 3 MB 1151P Tray Fansız İşlemciSatıcı: BİLİŞİMNET
550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 550.00 Intel Pentium G4400 3,3 GHz 3 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: bilisimnet | 2 yorum
665,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 665.00 Intel Pentium G4400 3,3 GHz 3 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: Gameworktech | 36 yorum
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 1099.00 Intel Pentium G4400 3.1ghz 2mb 1151p Tray Fansız 5658763Satıcı: kami yazılım
3.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3980.00 Everest Blazon Pc Intel G4400 6 Nesil IşlemciSatıcı: MODİ BİLİŞİM
5.967,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5967.89