Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ŞAH BİLG BÜRO MAK MED SAN TİC LTD
2.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 2740.00 Intel Pentium Gold G6405 4.1 Ghz 4mb Lga1200p 10.nesil Pentiumgold Cometlake,410,460,490 Chipset BX80701G6405Satıcı: Nethouse
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
2 2999.00 Intel Pentium Gold G6405 4.1 GHz 4 MB LGA1200P 58 W İşlemciSatıcı: Techmarketim
3.193,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 3193.26 Intel Pentium Gold G6405 4.1 GHz 4 MB LGA1200P 58 W İşlemciSatıcı: AKNOLOJİ
3.194,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 3194.17 Intel Pentium G6405 4,1 GHz 4 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: bitekbilisim
3.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 3289.00