Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus PCE-BE92BT WiFi 7 + Bluetooth 6GHz PCI Express Adaptör Satıcı: dualpazar
3.951,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 3951.43
ASUS PCE-BE92BT WIFI-7 PCIE KABLOSUZ AĞ ADAPTORÜ Satıcı: onlinealisverisyap
4.089,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
2 4089.51
ASUS PCE-BE92BT WiFi 7 PCI-E Ağ Adaptörü
4.030,00 TL + 69,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 4040
ASUS PCE-BE92BT WIFI-7 PCIE KABLOSUZ AĞ ADAPTORÜ Satıcı: ZmTeknoloji
4.112,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 4112.42
Asus Pce-Be92bt Wıfı-7 Pcıe Kablosuz Ağ Adaptorü
Satıcı: onlinealisverisyap
4.168,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 4168.70
Asus Pce-Be92bt Wifi7 Adaptor
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
4.276,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 4276.80
Asus PCE-BE92BT Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCI-E Adaptör Satıcı: onlinealisverisyap
4.639,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
7 4639.78
Asus PCE-BE92BT Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCI-E Adaptör Satıcı: ramazanmutlu
6.045,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
8 6045.88
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
TASARIM