Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Concord W-1 300 Mbps Mini USB WI-FI Kablosuz Alıcı Adaptör Satıcı: kralbilgisayar46
149,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 149.99
Concord W-1 Wifi Adaptör 300 Mbps USB 2.0 Kablosuz Bağlantı Hızı ile Yüksek Performans
Satıcı: KRAL BİLİŞİM
149,99 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 159.99
Concord W-1 Mini Wifi Adaptör
Satıcı: KRAL BİLİŞİM
149,99 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 159.99
Concord Usb 802.11n 300 Mbps Antenli Masaüstü Wi-fi Dongle – Kablosuz Wireless Adaptör Tak Çalıştır Satıcı: KRAL BİLİŞİM
199,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 209
Concord W-1 Mini Usb Wifi Adaptör 300 Mbps Uyumlu Satıcı: KRAL BİLİŞİM
199,99 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 209.99
Concord W-1 300 Mbps Mini USB WI-FI Kablosuz Alıcı Adaptör Satıcı: vizyonalisveris
399,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 399.90
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR