Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
150 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
USB Standardı:
2.0

Mercusys MW150US Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Mercusys MW150US N150 Mbps Wireless Kablosuz Nano USB Adaptör Antensiz USB Bağlantı ile 150 Mbps Hız Sunar

Satıcı: Hepsiburada | 51 yorum

228,32 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 238.32
Mercusys Mw150us N150 Mbps Wireless Nano Usb Adapter

Satıcı: nepalbilişim

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 300.00
Mercusys MW150US 150 Mbps Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: Techburada

305,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 305.97
TP-LINK MERCUSYS MW150US 150Mbps KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Satıcı: TECHBURADA

315,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 315.84
Mercusys Mw150us 150 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Satıcı: Techburada

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 329.00
Mercusys MW150US 150 Mbps Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: 724alsak

333,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 333.32
Mercusys MW150US, N150 Wireless Nano USB Adaptör

Satıcı: Gül Ofis Market

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 350.00
TP-LINK MERCUSYS MW150US 150Mbps KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Satıcı: Nepal Bilişim

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 350.00
TP-LINK MERCUSYS MW150US 150Mbps KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Satıcı: Nepal Bilişim

369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 369.00
TP-LINK MERCUSYS MW150US 150Mbps KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 399.00
Tp-Link Mercusys MW150US 150 Mbps Nano Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

406,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 406.01
MERCUSYS MW150US N150 24ghz USB 20 Kablosuz Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

365,88 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 375.88
Tp-Link Mercusys MW150US 150 Mbps Nano Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

423,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 423.47

Mercusys MW150US Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

Mercusys MW150US Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

150 Mbps
USB:
Var
Yok
2.0

Mercusys MW150US Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 19 mm
• Derinlik 15 mm
• Yükseklik 7 mm

Mercusys MW150US Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.