Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
USB Standardı:
2.0

Mercusys MW300UM Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Mercusys MW300UM 300Mbps Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: Amazon.com.tr

309,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 319.51
Mercusys Ma12n N300 Nano Wireless Usb Adapter

Satıcı: prote

324,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 324.57
Mercusys MW300UM N300 Mbps Wireless Mini USB Adapter

Satıcı: Hepsiburada | 72 yorum

324,22 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 334.22
Mercusys Mw300um N300 Mbps Wireless Mini Usb Adaptör

Satıcı: nepalbilişim

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 399.00
Tp-Lınk Mercusys Ma12n N300 Nano 2.4Ghz 300Mbps Wi-Fi Usb Adapter

Satıcı: 2tbilgisayar

414,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 414.20
Mercusys Ma12n N300 Nano Wireless Usb Adapter

Satıcı: 2tbilgisayar

437,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 437.26
TP-LINK Mercusys Mw300um 300mbps Kablosuz Usb Adaptör

Satıcı: Prote

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 449.00
Tp-Link Mercusys MW300UM 300 Mbps Mini Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: Gpn Teknoloji

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 449.00
Tp-Link Mercusys MW300UM 300 Mbps Mini Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: Prote

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 449.00
TP-LINK Mercusys Mw300um 300mbps Kablosuz Usb Adaptör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 469.00
MERCUSYS MW300UM N300 KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

470,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 470.61
COjans Cj Tp-Lınk Mercusys MW300UM 300MBPS Mini USB Kablosuz Adapter

Satıcı: COjans

576,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 576.99
MERCUSYS MW306R N300 2.4ghz EV Ofis Tipi Router

Satıcı: onlinealisverisyap

717,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 717.03
MERCUSYS MB110-4G N300 4G-LTE ROUTER

Satıcı: MEDIAMARKT

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 1690.00

Mercusys MW300UM Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

Mercusys MW300UM Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

300 Mbps
USB:
Var
Yok
2.0

Mercusys MW300UM Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 40.4 mm
• Derinlik 17.2 mm
• Yükseklik 8.6 mm

Mercusys MW300UM Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.