Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
150 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
USB Standardı:
2.0

Pix-Link LV-UW10 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Pix-Link LV-UW10 Wi-Fi 150Mbps 5dBi Antenli 7601IC Uydu Cihazı Uyumlu USB Kablosuz Adaptör - Siyah

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

148,75 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 158.75
Atalay Pix-link Lv-uw10 150mbps Wireless Adaptör

Satıcı: CDA STORE

175,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 185
Atalay Pix-link Lv-uw10 150mbps Wireless Adaptör

Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL

199,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 209
Pix-Link LV-UW10 Wi-Fi 150Mbps 5dBi Antenli 7601IC Uydu Cihazı Uyumlu USB Kablosuz Adaptör - Siyah

Satıcı: OFISGRUPTEDARIK

200,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 210
Pix-Link LV-UW10 Wifi Anten Adaptör 150Mpbs 5Dbi Uydulara Uyumlu

Satıcı: OFISGRUP | 9 yorum

215,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 225
Pıx-Link Lv-Uw10 Wireless Adaptör 150Mbps 5Db Uydu Uyumlu 7601 Ic

Satıcı: AnkaBilgisayar

266,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 266.91
Pıx-Lınk Lv-Uw10 Wıreless Adaptör 150Mbps 5Dbı Pc Ve Labtob Uyumlu 7601Ic Siyah

Satıcı: mertelektronik

190,00 TL + 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 200
Pix-Link Wi-Fi Anten Adaptör 150MBPS 5dbi Uydulara Uyumlu LV-UW10 Wireless Adaptör

Satıcı: OFISGRUP | 13 yorum

250,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 260
Pıx-Link Lv-Uw10 Wireless Adaptör 150Mbps 5Db Uydu Uyumlu 7601 Ic

Satıcı: egenteknoloji

384,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 384.77
Pix-Link LV-UW10 150Mbps 7601 IC Uydu Uyumlu Wifi Adaptör 5dBi

Satıcı: TeknoFun Store

435,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 435.53

Pix-Link LV-UW10 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

Pix-Link LV-UW10 Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

150 Mbps
USB:
Var
Yok
2.0

Pix-Link LV-UW10 Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

Pix-Link LV-UW10 Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.