Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (2.4 GHz):
286 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
USB Standardı:
2.0

Tenda U2 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Tenda U2 AX300 Kablosuz USB Adaptörü 300 Mbps Hızında 1 Anten ile Güçlü Bağlantı

Satıcı: Teknoreyonum

609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 609.00
Tenda U2 Ax300 Wi-fi 6 Kablosuz Usb Adaptörü

Satıcı: teknolojimarketim

557,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 557.07
Tenda U2 AX300 Wi-Fi 6 Kablosuz USB Adaptörü

Satıcı: Teknoreyonum

569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 569.00
Tenda U2 AX300 Wi-Fi 6 Kablosuz USB Adaptörü

Satıcı: Teknoreyonum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 599.00
Tenda U2 Ax300 2,4Ghz 286Mbps Wireless Usb Adaptör

Satıcı: BilgePazar

619,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 619.50
Tenda U2-Usb 6Dbi Antenli Ax300 Wifi 6 Usb Adaptör

Satıcı: Smallman

651,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 651.10
Tenda U2 AX300 2,4Ghz 286Mbps Wireless USB Adaptör

Satıcı: Bilgepazar

683,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 683.57
Tenda U2 AX300 High Gain Wifi6 USB Adaptör

Satıcı: bilgepazar

692,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 692.34
Tenda U2 Ax300 High Gain Wifi6 Usb Adaptör

Satıcı: Mavilim Elektronik

699,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 699.91
TENDA U2 AX300 WIFI-6 USB 2.0 Kablosuz Adaptör

Satıcı: Hızlı Stok

1.099,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1099.16

Tenda U2 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

Tenda U2 Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

286 Mbps
USB:
Var
Yok
2.0

Tenda U2 Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 286 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX300
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Bluetooth Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 1
• Azami Anten Gücü 6 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 48 mm
• Derinlik 20 mm
• Yükseklik 8 mm

Tenda U2 Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.