Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
433 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
200 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Var
USB Standardı:
2.0

Tenda U9 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Tenda U9 WiFi AC650 Dual Band USB Adaptör

Satıcı: Teknoreyonum

512,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 522.05
Tenda U9 | AC650 Dual Band WiFi 5 USB Adaptör | Harici Antenli | Tak-Çalıştır | 2.4/5 GHz

Satıcı: Teknoreyonum | 13 yorum

609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 609.00
Tenda U9 Ac650 Dual Band Kablosuz Nano USB Wi-Fi Adaptör 2.4GHz & 5GHz Tak-Çalıştır Yüksek Hızlı Bağlantı 559,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 569
Tenda U9 Wıfı Ac650 Dual Band Usb Adaptör

Satıcı: teknolojimarketim

631,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 631.47
Tenda U9 Wifi Ac650 Dual Band Usb Adaptör

Satıcı: Anka Bilgisayar

648,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 648.90
TENDA U9 AC650 Dual Band USB 3.0 Kablosuz Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

655,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 655.77
Tenda U9 Ac650 Dual Band Usb 3.0 Kablosuz Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

665,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 665.70
TENDA U9 AC650 Dual Band USB 3.0 Kablosuz Adaptör

Satıcı: ZmTeknoloji

674,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 674.94
Tenda U9 WiFi-N 300Mbps USB Adaptör

Satıcı: Teknoreyonum

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 679.00
Tenda U9 Wıfı Ac650 Dual Band Usb Adaptör

Satıcı: zmteknoloji

683,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 683.49
Tenda U9 WiFi AC650 Dual Band Usb Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

728,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 728.92
Tenda U9 WiFi-N 300Mbps USB Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

735,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 735.86
TENDA U9 AC650 433Mbps USB ADAPTÖR

Satıcı: 1DoluDukkan

785,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 785.78
Tenda U9 11AC USB WiFi Adaptör-Çift Bant 2.4/5G AC650 Kablosuz Ağ Kartı, WiFi Kilidi Mini Boyut, Windows Destekler (XP/7/8/1/10), Siyah

Satıcı: ProfiteroL

902,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 912.49
Tenda U9 Wifi AC650 Dual Band USB Adaptör

Satıcı: AYTTicarettt

985,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 985.68

Tenda U9 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

Tenda U9 Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

433 Mbps
200 Mbps
USB:
Var
2.0

Tenda U9 Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 19 mm
• Derinlik 8 mm
• Yükseklik 37 mm

Tenda U9 Kablosuz Ağ Adaptörü İle En Çok Karşılaştırılan Kablosuz Adaptörler

Tenda U9 Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

mahmut y***** Profil Resmi

49 yorum

mahmut y***** @epey mu mimo var tendanın kendi sitesine göre
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.