Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
433 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
200 Mbps
USB:
Var
USB Standardı:
2.0

TP-Link Archer T2U Plus Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Tp-Link Archer T2u Plus 600 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

521,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 521.60
Tp-lınk Archer T2U Plus Ac600 Yüksek Kazançlı Wıreless Dual Bant USB Adaptör (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 577,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 587.85
TP-Link Archer T2U Plus | Wi-Fi 5 USB Adaptör | AC600 Mbps | Dual Band | 5dBi Anten ile Yüksek Çekim Gücü | Kolay Kurulum | Windows & macOS Uyumlu | Kompakt ve Güçlü Tasarım

Satıcı: prote | 511 yorum

747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 747.00
TP-Link Archer T2U Plus, AC 600 Mbps Antenli Wireless USB Adaptör

Satıcı: Amazon.com.tr

724,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 724.17
TP-LINK Archer T2u Plus Ac600 Wıreless Usb Adaptor

Satıcı: Prote

724,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 724.17
Tp-Link Archer T2u Plus 600 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Satıcı: tulparlife

741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 741.00
TP-LINK Archer T2u Plus Ac600 Wıreless Usb Adaptor

Satıcı: Techburada

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 759.00
Tp-Link Archer T2u Plus 600 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Satıcı: Techburada

759,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 759.10
TP-Link Archer T2U Plus AC600 600 Mbps Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: prote

769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 769.00
TP-Link Archer T2U Plus 600 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Satıcı: TECHBURADA

779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 779.00
TP-Link Archer T2U PLUS 600 MBPS YÜKSEK KAZANÇLI KABLOSUZ DUAL BAND USB ADAPTÖR

Satıcı: TECHBURADA

786,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 786.24
TP-Link Archer T2U Plus AC600 600 Mbps Kablosuz USB Adaptör

Satıcı: Techburada

789,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 789.57
Tp-Link Archer T2U Plus 600 Mbps Antenli Yüksek Verimli Kablosuz USB Adaptör AC600

Satıcı: Nepal Bilişim

875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 875.00
TP-Link Archer T2U Plus | Wi-Fi 5 USB Adaptör | AC600 Mbps | Dual Band | 5dBi Anten ile Yüksek Çekim Gücü | Kolay Kurulum | Windows & macOS Uyumlu | Kompakt ve Güçlü Tasarım

Satıcı: Hepsiburada | 511 yorum

877,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 877.49
TP-Link Archer T2U PLUS 600 MBPS YÜKSEK KAZANÇLI KABLOSUZ DUAL BAND USB ADAPTÖR

Satıcı: Teknosa

889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 889.00
Tp-link Archer T2U Plus Wi-Fi 5 USB Adaptör Ac600 Mbps Dual Band 5dBi Anten Kolay Kurulum Windows & macOS 889,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 899
TP-Link Archer T2U Plus AC 600 Mbps Antenli Wireless USB Adaptör 889,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 899
Tp-Link Archer T2U Plus AC600 Dual Band USB Adaptör 884,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

18 894
TP-LINK Archer T2U Plus AC600 Yüksek Kazançlı Wireless Dual Bant USB Adaptör

Satıcı: onlinealisverisyap

1.049,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

19 1049.02
TP-LINK Archer T2U Plus AC600 Yüksek Kazançlı Wireless Dual Bant USB Adaptör

Satıcı: ZmTeknoloji

1.067,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

20 1067.64
Tp-Link Archer T2U Plus Wireless Dual Band Usb Adaptör Siyah

Satıcı: elitstore

1.110,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 1110.87

TP-Link Archer T2U Plus Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

TP-Link Archer T2U Plus Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

433 Mbps
200 Mbps
USB:
Var
2.0

TP-Link Archer T2U Plus Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 200 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 433 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AC600
• Veri Taşıma Kapasitesi 256 QAM
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 1
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 58 mm
• Derinlik 18 mm
• Yükseklik 173 mm

TP-Link Archer T2U Plus Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.