Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
400 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Var
USB Standardı:
2.0

TP-Link Archer T3U Nano Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Tp-Link Archer T3u Nano 1300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

650,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 650.10
Tp-lınk Archer T3U Nano Ac1300 Nano Kablosuz Mu-mımo USB Adaptörü (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 692,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 702.3
TP-Link Archer T3U Nano | Wi-Fi 5 Nano USB Adaptör | AC1300 Mbps | Dual-Band | MU-MIMO | Nano Tasarım | Windows & Mac Uyumlu

Satıcı: Hepsiburada | 25 yorum

831,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 831.43
TP-Link Archer T3U, AC1300 Mbps, Çift Bant, USB 2.0, Nano Wi-Fi 5 USB Adaptör

Satıcı: Amazon.com.tr

805,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 815.56
Tp Lınk Archer T3u Nano 1300mbps Dual Band Adaptör

Satıcı: nepalbilisim

953,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 953.25
Tp-Lınk Archer T3u Nano 1300Mbps Dual Band Adaptör

Satıcı: nepalbilişim

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 959.00
Tp-Lınk - Archer T3u Nano Dualband Usb Adaptör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

959,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 959.50
TP-LINK ARCHER T3U Nano AC1300 USB Adapter

Satıcı: onlinealisverisyap

981,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 981.87
TP-LINK Archer T3U Nano D.B wi-fi USB adaptör adaptör (3yıl üretici garantili)

Satıcı: MediaMarkt

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1000.00
Tp-Link Archer T3U Nano AC1300 Nano Kablosuz MU-MIMO USB Adaptör 936,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 946
TP-Link Archer T3U Nano Ac1300 Nano Kablosuz Mu Mimo Usb Adaptörü 989,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 999
Tp-link Archer T3U Nano Wi-Fi 5 USB Ac1300 Mbps Dual-Band Mu-Mimo Tasarım Windows/Mac Uyumlu 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 1009
Tp-Link Archer T3U Nano 1300 Mbps Kablosuz USB Adaptör AC1300

Satıcı: Nepal Bilişim

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 1049.00
TP-LINK Archer T3U Nano D.B wi-fi USB adaptör adaptör (3yıl üretici garantili)

Satıcı: Nepal Bilişim

1.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1059.00
TP-Link Archer T3U Nano 1300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Satıcı: Nepal Bilişim

1.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1089.00
Tp-Link Archer T3U Nano 1300 Mbps Kablosuz USB Adaptör AC1300

Satıcı: onlinealisverisyap

1.106,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 1106.61
Tp Lınk Archer T3u Nano 1300mbps Dual Band Adaptör

Satıcı: Smallman

1.132,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

17 1132.04
TP-LINK ARCHER T3U Nano AC1300 Kablosuz Usb Adaptör

Satıcı: Hızlı Stok

1.528,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 1528.05
Lidyahan Store Archer T3U, AC1300 Mbps, Çift Bant, USB 2.0, Nano Wi-Fi 5 USB Adaptör

Satıcı: LidyaHan Store

2.283,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

19 2283.93

TP-Link Archer T3U Nano Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

TP-Link Archer T3U Nano Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

867 Mbps
400 Mbps
USB:
Var
2.0

TP-Link Archer T3U Nano Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 16 mm
• Derinlik 7 mm
• Yükseklik 20 mm

TP-Link Archer T3U Nano Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.