Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
USB Standardı:
3.2 Gen 1

TP-Link Archer TX20UH Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

Tp-Link Archer Tx20uh 1800 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Satıcı: tulparlife

1.377,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 1377.50
Tp-Link Archer TX20UH AX1800 Dual Band WiFi 6 Adaptör 1.387,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 1397
Tp-lınk Archer Tx20uh Ax1800 Kablosuz Usb Adaptör

Satıcı: vizyonbilgisayar

1.448,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1448.00
Tp-lınk Archer Tx20uh Ax1800 Kablosuz Usb Adaptör

Satıcı: fakotekteknoloji

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1449.00
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 109 yorum

1.531,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1531.26
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: prote | 109 yorum

1.531,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1531.26
Archer Tx20uh 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz Usb Adaptör Ax1800

Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

1.532,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 1532.30
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: TECHBURADA

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1599.00
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: TECHBURADA

1.631,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 1631.04
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: Nepal Bilişim

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1699.00
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: Nethouse

1.794,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 1794.56
TP-LINK ARCHER TX20UH AX1800 KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

1.880,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 1880.31
Tp-link Archer Tx20Uh Wi-Fi 6 USB Adaptör Ax1800 Mbps 3.0 Beamforming Mu-Mimo Oyun Wpa3 Kolay Kurulum 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 1999.00
Tp-Link Archer TX20UH 1800 Mbps Wifi 6 Kablosuz USB Adaptör AX1800

Satıcı: Fakotek Teknoloji

1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2009

TP-Link Archer TX20UH Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

TP-Link Archer TX20UH Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

1201 Mbps
574 Mbps
USB:
Var
3.2 Gen 1

TP-Link Archer TX20UH Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 3.2 Gen 1
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 31 mm
• Derinlik 14 mm
• Yükseklik 112 mm

TP-Link Archer TX20UH Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.