Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
433 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
200 Mbps
USB:
Var
USB Standardı:
2.0

Ugreen AC650 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

UGREEN AC650 2.4 ve 5GHz Dual Band USB WiFi Ağ Adaptörü, 20204

Satıcı: exbilisim | 65 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 999.00
Ugreen AC650 2.4 ve 5GHz Dual Band USB WiFi Alıcı Ağ Adaptörü

Satıcı: exbilisim

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 999.00
Ugreen AC650 5GHz / 2.4GHz Dual Band USB 2.0 Wi-Fi Adaptör,

Satıcı: LifetechStore

1.191,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1191.25
Ugreen AC650 5GHz / 2.4GHz Dual Band USB 2.0 Wi-Fi Adaptör

Satıcı: LifetechStore

1.199,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1199.04
Ugreen AC650 5GHz / 2.4GHz Dual Band USB 2.0 Wi-Fi Adaptör

Satıcı: Amazon.com.tr

1.271,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 1281.88
UGREEN AC650 5GHz / 2.4GHz Dual Band USB 2.0 Wi-Fi Adaptör, 90339

Satıcı: LifetechStore | 3 yorum

1.271,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 1271.88
Ugreen AC650 5GHz / 2.4GHz Dual Band USB 2.0 Wi-Fi Adaptör,

Satıcı: DECİDE

1.452,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 1452.64
Ugreen AC650 5GHz / 2.4GHz Dual Band USB 2.0 Wi-Fi Adaptör

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1529.10
Ugreen Ac650 5Ghz / 2.4Ghz Dual Band Usb 2.0 Wi-Fi Adaptör, 90339

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.614,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1614.10
Ugreen AC650 2.4 ve 5GHz Dual Band USB WiFi Alıcı Ağ Adaptörü

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1619.10
Ugreen Ac650 2.4 Ve 5Ghz Dual Band Usb Wifi Ağ Adaptörü, 20204

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1709.10

Ugreen AC650 Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyat Geçmişi

Ugreen AC650 Kablosuz Ağ Adaptörü Temel Özellikleri

433 Mbps
200 Mbps
USB:
Var
2.0

Ugreen AC650 Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 19 mm
• Derinlik 9 mm
• Yükseklik 40 mm

Ugreen AC650 Kablosuz Ağ Adaptörü İle En Çok Karşılaştırılan Kablosuz Adaptörler

Ugreen AC650 Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı kablosuz adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.