Ürün Tipi:
Kullanım Tipi:
Yaprak Tipi:
Rulo Sayısı:
Kat Sayısı:
Parfüm:
Yok

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Fiyatları

Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12 Li Paket (Avantaj Pk Serisi)

Satıcı: AS AMBALAJ & TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

285,00 TL

(23,75 TL/Rulo)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 295
Teno Avantaj Paket Kağıt Havlu 4 X 12 Rulo

Satıcı: IYAŞ AVM

836,70 TL

(17,43 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 836.70
Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12'li Paket (4'lü Set)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

846,13 TL

(17,63 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 846.13
Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12'Li Paket (4'Lü Set)

Satıcı: umut med

875,00 TL

(18,23 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 875.00
Teno Avantaj Paket Kağıt Havlu 4 x 12 Rulo

Satıcı: otuz2

940,14 TL

(19,59 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 940.14
Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12 Li Paket (4 Lü Set) (Avantaj Pk Serisi)

Satıcı: otuz2

940,14 TL

(19,59 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 940.14
Teno Avantaj Paket Kağıt Havlu 4 x 12 Rulo

Satıcı: jetsanal

997,00 TL

(20,77 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 997.00
Teno Avantaj Paket Kağıt Kağıt Havlu 2 X 12'Li

Satıcı: IYAŞ AVM

516,70 TL

(21,53 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 516.70
Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12 Li Paket (Avantaj Pk Serisi)

Satıcı: Ahkempro

286,15 TL

(23,85 TL/Rulo)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 296.15
Teno Avantaj Paket Kağıt Kağıt Havlu 2 x 12'li

Satıcı: otuz2

580,50 TL

(24,19 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 580.50
Teno Ultra Kağıt Havlu 12 Rulo Çift Katlı Yüksek Emicilik Mutfak ve Genel Temizlik İçin

Satıcı: Ahkempro

310,49 TL

(25,87 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 310.49
Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12'Li Paket 2'Li Set

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

522,45 TL

(43,54 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 522.45
Teno Ultra Kağıt Havlu Çift Katlı 12'Li Paket (2'Li Set)

Satıcı: Ahkempro

692,99 TL

(57,75 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 692.99

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Fiyat Geçmişi

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Ürün Ailesi

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 6 Rulo Kağıt Havlu 6 Rulo 120,23 TL(15,62 TL/Rulo)
Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Kağıt Havlu 12 Rulo 285,00 TL(17,43 TL/Rulo)

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Temel Özellikleri

Yok

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Teno Avantaj Paketi Kağıt Havlu 12 Rulo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.