Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Link Collection
Desen:
Desen Yoğunluğu:
Orta
Tasarım:
Malzeme Tipi:

Korkmaz Link Collection A8676 28 Parça Kahvaltı Takımı Fiyatları

Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı 6 Kişilik Desenli New Bone Set

Satıcı: KORKMAZ | 2 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 2599.00
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8569

Satıcı: KORKMAZ

2.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 2469.05
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8680

Satıcı: KORKMAZ

2.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 2469.05
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı

Satıcı: KORKMAZ | 4 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2599.00
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8677 Çok Renkli

Satıcı: Korkmaz

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2599.00
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8680 Beyaz

Satıcı: Korkmaz

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2599.00
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8679

Satıcı: KORKMAZ

2.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 2609
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8678

Satıcı: KORKMAZ

2.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 2609
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı

Satıcı: Hepsibende

3.946,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 3946.80
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı A8680

Satıcı: Tmall Home Design

4.135,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 4135.40
Korkmaz Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı

Satıcı: kalitelievim

4.962,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 4972.1
Korkmaz A8568 Link Collection 28 Parça Kare Kahvaltı Takımı 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 5999.00

Korkmaz Link Collection A8676 28 Parça Kahvaltı Takımı Fiyat Geçmişi

Korkmaz Link Collection A8676 28 Parça Kahvaltı Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Link Collection
Orta

Korkmaz Link Collection A8676 28 Parça Kahvaltı Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Servis Tabağı 6 Adet
• Kayık Tabak (Büyük) 2 Adet
• Çay Fincanı 6 Adet
• Çay Fincanı Tabağı 6 Adet
• Reçellik 4 Adet
• Şekerlik Var
• Şekerlik Kapağı Var
• Tuzluk Var
• Biberlik Var

Korkmaz Link Collection A8676 28 Parça Kahvaltı Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.