Cihaz Tipi:
Güç:
1150 W
Fincan Kapasitesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Arçelik FK 9314 I Kahve Makinesi Fiyatları

Arçelik Fk 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: ÖNKOL BEYAZ EŞYA VE KÜÇÜK EV ALETLERİ

3.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3960.00
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi 900 ml Kapasite ile Inox Malzeme ve Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: BakserLTD | 10 yorum

4.904,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4904.10
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi 900 ml Kapasite ile Inox Malzeme ve Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: Deni Bilişim | 10 yorum

4.905,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4905.00
ARCELIK Fk 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Harput Beyaz Eşya Dayanıklı Tüketim Malları

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 5309
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

5.463,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 5463.37
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

5.475,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 5475.67
Arçelik Fk 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

5.537,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5537.90
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

5.543,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5543.12
Arçelik FK-9314 Filtre Kahve Makinesi inox

Satıcı: GaziogluDTM

5.972,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 5972.35
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

5.984,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5984.05
Arçelik FK-9314 Filtre Kahve Makinesi inox

Satıcı: altinmobilyaas

6.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 6049.00
Arçelik Fk 9314 I Filtre Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

6.222,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6222.35
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6299.00
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi 10 Fincan 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6999.00
Arçelik FK 9314 I Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

7.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7150.00

Arçelik FK 9314 I Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik FK 9314 I Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Aromatik Sistem Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Dahili Filtre Dijital Saat Kaymaz Taban Temperli Cam Karaf Zamanlayıcı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Cam Hazne Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Ağırlık 2.4 kg

Arçelik FK 9314 I Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.