Cihaz Tipi:
Güç:
650 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
300 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Arnica Köpüklü Pro Kahve Makinesi Fiyatları

Arnica Köpüklü Pro Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-beyaz Ih32045

Satıcı: Buevin

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1899.00
Arnica Köpüklü Pro Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-Beyaz IH32045

Satıcı: EFE FARUK AVM

1.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1990.00
Arnica Köpüklü Pro Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-Beyaz Ih32045

Satıcı: Buevin

2.045,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2045.07
Arnica IH32045 Köpüklü Pro Türk Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: Buevin

2.089,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2089.05
Arnica Köpüklü Pro Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-Beyaz IH32045 - Beyaz

Satıcı: Buevin | 9 yorum

2.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 2139.00
Arnica Köpüklü Pro Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-Beyaz IH32045

Satıcı: BUEVİN

2.155,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 2155.02
Arnica Köpüklü Pro 32045 Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-Beyaz

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.203,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2203.70
Arnica Köpüklü Pro 32045 Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-Beyaz

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.231,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2231.04
ARNICA IH32040 KOPUKLU PRO ROSE KAHVE MAKINESI - Mor

Satıcı: 3k sakarya avm | 5 yorum

2.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2279.00
Arnica Köpüklü Pro Türk Kahve Makinesi Rose IH32040

Satıcı: Yaşar Endüstriyel

2.302,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2302.72
Arnica IH32045 Köpüklü Pro Türk Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: EfeFarukAvm

2.365,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 2365.50
Arnica Köpüklü Pro Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah-beyaz Ih32045

Satıcı: CARSIM DEPO

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2599.00
Arnica Köpüklü Pro Türk Kahve Makinesi Rose Ih32040

Satıcı: Yaşar Endüstriyel

2.749,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 2749.70

Arnica Köpüklü Pro Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Arnica Köpüklü Pro Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Közde Pişirme Fonksiyonu LED Işık Uyarı Sistemi Paslanmaz Çelik Cezve Tek Tuşla Kontrol Üç Taraflı Dökme Ağzı Yıkanabilir Cezve 3 Farklı Pişirme

TASARIM

Arnica Köpüklü Pro Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.