Cihaz Tipi:
Güç:
500 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
300 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Fiyatları

Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Kırmızı

Satıcı: decoloca | 2 yorum

1.324,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1324.39
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: Şenler ticaret | 1 yorum

1.370,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1370.09
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Antrasit

Satıcı: Magic Home

1.583,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1583.12
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Antrasit

Satıcı: MAGİC HOME

1.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1601.10
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Kırmızı

Satıcı: Celal Uygun

1.763,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1763.02
ARYILDIZ CAFE TURC KAHVE MAKINESI ANTRASIT (Antrasit)

Satıcı: GİFTS AND MORE HACI ALİ

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1850.00
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Antrasit

Satıcı: Gifts and More Hacı Ali

1.912,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1912.50
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: BRANDSKITCHEN

1.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1969.00
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Kırmızı

Satıcı: Magic Home

2.023,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 2023.12
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Kırmızı

Satıcı: MAGİC HOME

2.046,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2046.10
Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Krem

Satıcı: Gallery Crystal

2.352,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2352.00

Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans LED Işık Uyarı Sistemi Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

Aryıldız Cafe Turc Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.