Cihaz Tipi:
Güç:
1450 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
1.8 litre

Arzum Okka Espresso Pro M OK0028 Kahve Makinesi Fiyatları

Arzum Ok0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi, 11 Sıcak Ve Soğuk İçecek, Bakır

Satıcı: BMT Marmara

12.123,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12123.60
Arzum Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi Bakır

Satıcı: techworld

12.389,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12389.10
Arzum OK0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi, 11 Sıcak ve Soğuk İçecek, Bakır

Satıcı: BMT MARMARA | 17 yorum

12.648,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 12648.09
Arzum OK0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi, 11 Sıcak ve Soğuk İçecek, Krom

Satıcı: HerKeseye | 22 yorum

12.899,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 12899.25
Arzum OK0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi, 11 Sıcak ve Soğuk İçecek, Bakır

Satıcı: TRENDH0ME

13.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 13199.00
Arzum OK0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi, 11 Sıcak ve Soğuk İçecek, Bakır

Satıcı: Kolaysepet

13.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 13249.00
Arzum OK0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi 11 Sıcak ve Soğuk İçecek bakir

Satıcı: TECHWORLD

13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 13799.00
Arzum OK0028 Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi 11 Sıcak ve Soğuk İçecek krom

Satıcı: Arzum

17.545,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 17545.90
Arzum Okka Pro M OK0028-04 Bakır Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: Cazip Alışveriş

17.599,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 17599.12
OK0028-0500 Arzum Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi -Krom

Satıcı: MEDIAMARKT

18.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 18620.00
Arzum Ok0028 Okka Espresso PRO M Tam Otomatik Makinesi Siyah Krom 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 18999.00
OK0028-0500 Arzum Okka Espresso Pro M Tam Otomatik Espresso Makinesi -Krom

Satıcı: Arzum

19.739,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 19739.06
Arzum Okka Pro M OK0028-04 Bakır Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

19.756,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 19756.00

Arzum Okka Espresso Pro M OK0028 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum Okka Espresso Pro M OK0028 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 200 gr
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Isıtıcı Çıkarılabilir Su Tankı Dokunmatik Kontrol Paneli Kireç Temizleme Kolay Temizleme LCD Ekran Öğütme Ayarı Sıcak Su Fonksiyonu Süt Sürahisi Termoblok

TASARIM

Arzum Okka Espresso Pro M OK0028 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.