Cihaz Tipi:
Güç:
1500 W
Su Kapasitesi:
1.7 litre

Bosch TIS65621RW Kahve Makinesi Fiyatları

Bosch Vero Barista 600 TIS65621RW Tam Otomatik Espresso Makinesi 33.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 33759.00
Bosch Tıs65621rw Tam Otomatik Kahve Makinesi Vero Barista 600 Gümüş

Satıcı: DURU EV ALETLERİ

37.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 37380.00
Bosch Tıs65621rw Kahve Makinesi

Satıcı: DURU EV ALETLERİ

38.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 38270.00
Bosch TIS65621RW Tam Otomatik Kahve Makinesi Vero Barista 600 Gümüş

Satıcı: duru ev aletleri

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 42000.00
Bosch Tıs65621Rw Kahve Makinesi Tam Otomatik

Satıcı: Çelikoğlu DTM

43.912,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 43912.00
Bosch Tıs65621Rw Kahve Makinesi Tam Otomatik

Satıcı: Duru Ev Aletleri

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 44000.00
BOSCH TIS65621RW Kahve Makinesi 0,5 L Kapasite Bakır Renk Sıcak Tutma ve Otomatik Kapanma Özellikleri - 1650 W

Satıcı: KELEŞGİL ANKARA

45.608,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 45608.60
BOSCH TIS65621RW Kahve Makinesi 0,5 L Kapasite Bakır Renk Sıcak Tutma ve Otomatik Kapanma Özellikleri - 1650 W

Satıcı: senalpazar

45.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 45700.00
Bosch TIS65621RW Vero Barista Tam Otomatik Kahve Makinesi gri

Satıcı: seckindtm

48.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 48299.00
Bosch TIS65621RW Tam Otomatik Kahve Makinesi Vero Barista 600 Gümüş

Satıcı: HELVACIOGULLARI

55.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 55400.00

Bosch TIS65621RW Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch TIS65621RW Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 300 gr
• Su Filtre Sistemi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Otomatik Temizleme Aromatik Sistem Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Kahve Sertlik Ayarı Kireç Temizleme Kişiselleştirme Özelliği LCD Ekran Öğütme Ayarı Ölçü Kaşığı Süt Sistemi 5 Farklı Ölçüde Ayarlanabilen İçecek Seçenekleri

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Kablo Saklama Var
• Ağırlık 10.6 kg

Bosch TIS65621RW Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.