Cihaz Tipi:
Güç:
1100 W
Su Kapasitesi:
1.25 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Braun Cafe House KF560 Kahve Makinesi Fiyatları

Braun Kf560 CaféHouse Pure Aroma Plus Filtre Kahve Makinesi Siyah 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2299.00
Braun Filtre Kahve Makinesi Kf560/1

Satıcı: MediaMarkt

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2300.00
Braun KF560 Cafe House Filtre Kahve Makinası

Satıcı: MEDIAMARKT

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2300.00
Braun KF560 Cafe House Filtre Kahve Makinası 10 Fincan Kapasite ile Siyah Renkli Ergonomik Tasarım

Satıcı: Onlineportakal | 224 yorum

2.591,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2591.10
Braun KF560 Cafe House Filtre Kahve Makinası 10 Fincan Kapasite ile Siyah Renkli Ergonomik Tasarım

Satıcı: Gülfü Group | 224 yorum

2.605,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2605.50
Braun Kf560 Cafe House Filtre Kahve Makinesı

Satıcı: TeknoEvde

2.649,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2649.57
Braun Kf560 Cafehouse Pure Aroma Plus Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: TEKNOEVDE

2.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2669.10
Braun KF560 CaféHouse PureAroma Plus Filtre Kahve Makinesi siyah

Satıcı: teknoevde

2.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2779.00
Braun KF560 Cafe House Filtre Kahve Makinası

Satıcı: TeknoEvde

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2849.05
Braun Kf560 Cafe House Filtre Kahve Makinesı

Satıcı: Braunhousehold Türkiye

3.007,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 3007.59
KF560/1 Filtre Kahve Makinesi 3.165,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 3175.88
Braun Filtre Kahve Makinesi Kf560/1 3.165,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3165.88
Braun KF560 CaféHouse PureAroma Plus Filtre Kahve Makinesi siyah

Satıcı: fullev

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 3249.00
Braun Kf560 Cafe House Filtre Kahve Makinası

Satıcı: Nisan Ticaret

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5339.10

Braun Cafe House KF560 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun Cafe House KF560 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Kahve Öğütücü Yok
• Su Filtre Sistemi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Aroma Koruma Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Çıkarılabilir Filtre Filtre Kağıdı İle Kullanım Işıklı Açma/Kapama Tuşu Yıkanabilir Filtre

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Cam Hazne Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Kablo Saklama Var
• Ağırlık 2.3 kg

Braun Cafe House KF560 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.